هتل های اگرا

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

آگرا

برای داشتن سفری رمانتیک جایی بهتر از آگرا نمیتوانید پیدا کنید.

دیدار تاج محل یک عمر در خاطر شما میماند.این بنای بی نظیر به دستور مغول شاه ساخته شده و زیبایی های بی نظیر آن گواه این است که چرا بعنوان یکی از هشت شگفتی جهان معرفی میشود. سفر به هندوستان بدون دیدن تاج محل کامل نخواهد بود.

آگرا سومین شهر بزرگ هندوستان است و در کنار رودخانه یامونا قرار گرفته و با دهلی پایتخت هندوستان تنها دو ساعت و نیم با ماشین فاصله دارد.

جاذبه های آگرا

تاج محل

مسجد اعتماد الدوله

موسسه خیریه مادر ترسا

باغ مهتاب

مسجد جامع

باغ دایال

شیش محل

برج شاه

باغ انگوری

گالری هنر آگرا

فعالیت های تفریحی در آگرا

دوچرخه سواری

بالون سواری بر فراز شهر

دیدار از مناطق دیدنی شهر

برترین هتل های آگرا از نگاه گردشگران

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL AGRA

RADISSON BLU AGRA TAJ EAST GATE

ITC MUGHAL , AGRA

THE OBEROI AMAR VILAS

TRIDENT, AGRA

COURTYARD BY MARRIOTT AGRA

HOTEL SEVEN HILLS TOWER

HOTEL TAJ RESORTS

HOTEL ALLEVIATE

HOTEL PANA PARADISE

قیمت هتل های آگرا

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای آگرا را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر آگرا را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های آگرا در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل آگرا

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر آگرا، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به آگرا سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

/ جهان / هندوستان / اگرا / هتل های اگرا