هتل های اصفهان

هتل های اصفهان
 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان ، خيابان چهارباغ عباسي. 
  4,160,000‏ ریال

  هتل 4 ستاره عالی قاپو اصفهان ، یکی از بهترین هتل های 4 ستاره ایران می باشد. موقعیت مکانی و جغرافیایی هتل عالی قاپو بسیار خوب بوده و به جاهای تاریخی و مراکز خرید نزدیک می باشد. این هتل با معماری سنتی و زیبا در مرکز شهر اصفهان گردشگران زیادی را از اقصی نقاط دنیا به خود جذب کرده. نزدیکی به عمده جاذبه های توریستی شهر اصفهان مانند سی و سه پل، پل خواجو و میدان نقش جهان و دسترسی راحتتر به مراکز دیدنی شهر از جمله ویژگی های هتل عالی قاپو می باشد.هتل عالی قاپو اصفهان دارای 104 باب اتاق و سوئیت یک تخته ، دوتخته و سه تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل عالی قاپو اصفهان

  فاصله هتل تا کاخ عالی قاپو 6 دقیقه با خودرو ، فاصله تا سی و سه پل 5 دقیقه با خودرو ، فاصله تا میدان نقش جهان 12 دقیقه با خودرو ، فاصله تا باغ پرندگان 23 دقیقه با خودرو ، فاصله تا فرودگاه بین المللی 40دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه اهن 51 دقیقه با خودرو می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل عالی قاپو اصفهان

  رستوران شهرزاد در چندقدمی، خانه کنتاکی ، بریانی هشت بهشت ، کافه هست در 200 متری و کافه فندق در 300 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان، خیابان آمادگاه، هتل ونوس 
  4,730,000‏ ریال

  هتل سه ستاره تاپ ونوس با موقعیت عالی درمرکز شهر تاریخی اصفهان بنا گردیده است. هتل ونوس اصفهان با معماری سنتی و مدرن با مساحتی حدود 700 متر مربع و 5000 مترمربع ، در 5 طبقه ، دارای 58 باب اتاق دوتخته ، سه تخته ، چهارتخته ، پنج تخته و کانکت و سوئیت های مجلل در نزدیکی مراکز تاریخی، سیاحتی و تجاری قرار گرفته است. هتل ونوس در روز پنجم مهرماه سال 1390 مصادف با روز جهانی جهانگردی مورد بهره برداری قرار گرفته است. بام این هتل دارای چشم انداز زیبا و دید بسیار عالی از میدان نقش جهان ، مدرسه چهارباغ و کوه صفه می باشد. موقعیت مکانی خاص این هتل در مرکز شهر، موجب گردیده تا میهمانان بتوانند به راحتی با چند دقیقه پیاده روی به میدان نقش جهان، کاخ چهلستون، عمارت هشت بهشت، پل ها و سایر آثارتاریخی نصف جهان دسترسی یابند و از فضاهای منحصر به فرد لذت ببرند.

  موقعیت مکانی هتل ونوس اصفهان

  فاصله هتل تا کاخ عالی قاپو 5 دقیقه با خودرو ، فاصله تا سی وسه پل 7 دقیقه با خودرو ، فاصله تا میدان نقش جهان 9 دقیقه با خودرو ، فاصله تا باغ گلها 10 دقیقه با خودرو ، فاصله تا فرودگاه بین المللی 39 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 50 دقیقه با خودرو می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل ونوس اصفهان

  پیتزا همبرگر خیام در 300 متری و رستوران شهرزاد در 1.2 کیلومتری، کافه هس و بریانی هشت بهشت در 1.5 کیلومتری و کافه فندق در 2 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان ، خیابان چهارباغ عباسی ، خیابان آمادگاه ،مهمانسرای بین المللی عباسی 
  6,870,000‏ ریال

  هتل عباسی اصفهان ( مهمانسرای عباسی اصفهان ) واقع در خيابان چهارباغ عباسی، كهن ترين هتل جهان با معماري شكوهمند ايرانی طراحي و بنا گرديده است. با شكوفائي اقتصاد ايران در عصر صفوي ساختن بناهاي عظيم و سودمند آغاز گرديد. يكي از شاخص ترين بناهاي آن دوره كاروانسراي عباسي اصفهان مي باشد که در سال 1128 توسط شاه سلطان حسین صفوی ساخته شد و تحت عنوان مدرسه مادرشاه به مادرش تقدیم گردید. در سال 1336 شركت سهامي بيمه ايران با خريد این بنا و تبديل آن به مهمانخانه و تغییر نام به مهمانسرای شاه عباس، هم يك بناي ارزشمند تاريخي را حفظ نمود و هم خاطره كاربري نخستين آن ( يعني اقامتگاه مسافرين ) را در شكل جديد مهمانسرا زنده كرد و هم فضایی بسیار چشم نواز و آبرومند در این شهر پرآوازه ایرانی به وجود آمد. بطوریکه این بنا را به یکی ار جاذبه های توریستی ایران تبدیل کرده است و از افتخارات این سرزمین محسوب می شود. هتل عباسی در حال حاظر بهترین هتل پنج ستاره اصفهان می باشد.

  تعداد اتاق های هتل عباسی اصفهان

  این هتل دارای 230 باب اتاق یک تخته، دوتخته، سوئیت دوتخته، سوئیت چهارتخته و آپارتمان دوخوابه و سه خوابه است.

  موقعیت مکانی هتل عباسی اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله هتل تا کاخ عالی قاپو 4 دقیقه با خودرو ، فاصله تا سی وسه پل 3 دقیقه با خودرو ، فاصله تا میدان نقش جهان 10دقیقه با خودرو ، فاصله تا باغ گلها 9 دقیقه با خودرو ، فاصله تا فرودگاه بین المللی 36 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 23 دقیقه با خودرو می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل عباسی اصفهان

  کافه اسپادان و کافه سینما و کافه دیروز و امروز در چندقدمی، رستوران آقای کتلت در 300 متری، خانه کنتاکی در 400 متری، رستوران همشهری و شهرزاد در 500 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان ،خيابان آمادگاه ، مقابل هتل عباسی. 
  2,800,000‏ ریال

  هتل سفیر اصفهان در نزدیکی بازار سنتی هنر اصفهان و در کنار مجموعه هتل عباسی قرار دارد. هتل سفیر اصفهان با فراهم آوردن فضایی مدرن و با امکانات مناسب، فضایی دلپذیر را برای اقامت در نزدیکی آثار تاریخی و دیدنی های شهر اصفهان مانند مدرسه چهار باغ و ... فراهم کرده است. هتل سفیر به موزه های زیبای اصفهان ، کاخ چهلستون و هشت بهشت نزدیک بوده . این هتل دارای 60 باب اتاق یک تخته، دوتخته، سه تخته و سوئیت و آپارتمان می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سفیر اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله هتل تا کاخ عالی قاپو 4 دقیقه با خودرو ، فاصله تا سی و سه پل 3 دقیقه با خودرو ، فاصله تا میدان نقش جهان 10 دقیقه با خودرو ، فاصله تا باغ گلها 9 دقیقه با خودرو ، فاصله تا فرودگاه بین المللی 36 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 23 دقیقه با خودرو می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل سفیر اصفهان

  رستوران شهرزاد در 1 کیلومتری، کافه هست و بریانی هشت بهشت در 1.5 کیلومتری و کافه فندق در 1.5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان ، چهارراه تختی به سمت میدان شهدا ،ابتدای کوچه شهید بانکی،هتل صبا. 
  2,340,000‏ ریال

  هتل صبای اصفهان در مرکز شهر اصفهان قرار دارد . این هتل به اماکن تاریخی موزه ها ، خیابان چهارباغ و ساحل زیبای زایندره رود دسترسی راحت و آسانی دارد. در رستوران شیک هتل می توانید از خوردن غذا لذت ببرید و در اتاق های دنج و راحت هتل استراحت کنید. هتل صبا دارای 6 طبقه و مشتمل بر 22 باب اتاق می باشد. این هتل دارای سیستم خنک کننده به صورت اسپیلت می باشد و تمام فضای هتل دارای سیستم گرم کننده مرکز از طریق شوفاژ است.

  موقعیت مکانی هتل صبا اصفهان نسبت به مرکز شهر ، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله هتل تا کاخ عالی قاپو 13 دقیقه با خودرو ، فاصله تا سی و سه پل 12 دقیقه با خودرو ، فاصله تا میدان نقش جهان 13 دقیقه با خودرو ، فاصله تا باغ پرندگان 23 دقیقه با خودرو ، فاصله تا فرودگاه بین المللی 33 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 30 دقیقه با خودرو می باشد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان- پل فلزی- خیابان مطهری 
  3,900,000‏ ریال

  هتل 4 ستاره تاپ آسمان اصفهان در حاشیه زاینده رود و درموقعیت مکانی عالی ساخته شده است. ساختمانی با 40 متر ارتفاع و 13 طبقه در زمینی به مساحت 9000 متر و با آخرین استانداردهای روز اروپا ساخته شده است. یکی از ویژگی های ممتاز هتل آسمان اصفهان دسترسی راحت به مراکز دیدنی شهر و رستوران گردان هتل می باشد که دربلندترین ساختمان اصفهان قرار دارد. این هتل دارای 100 باب اتاق یک تخته، دوتخته و کانکت و نیز سوئی های معمولی و رویال می باشد.

  موقعیت مکانی هتل آسمان اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 10 دقیقه و تا فرودگاه و ایستگاه راه اهن 30 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل آسمان اصفهان

  پیتزا پل پارک در چند قدمی، رستوران مستر پورغریب در 300 متری و فست فود سیب بزرگ در 400 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان -سی و سه پل بلوار ملت 
  4,930,000‏ ریال

  هتل کوثر که قبل از انقلاب اسمش شرایتون بود، یکی از محبوب ترین های اصفهان است چون درست روبروی زاینده رود و در چند قدمی سی و سه پل قرار گرفته؛ یعنی در قلب اصفهان و در مرکز همه ی آنچه برایش به این شهر سفر کرده اید. می توانید در پیاده روی ها خیلی از دیدنی های شهر را ببینید، به محله ی ارمنی جلفا بروید، از میدان نقش جهان و بناهای تاریخی موجود در آن دیدن کنید و به مراکز خرید و اداره ها هم نزدیکید. ولی جذابیت هتل کوثر با قدمتی نزدیک پنجاه سال فقط این نیست. هتل دارای باغ پر گل و گیاه باصفایی است که دورتا دورش برای نشستن تخت گذاشته اند، پنج رستوران دارد که هر کدام متفاوت از دیگری است. در یکی می توانید غذاهای ایتالیایی را تجربه کنید، در رستوران سنتی سرو غذاهای اصیل اصفهان مثل بریانی و خورشت ماست و دیگر غذاهای سنتی ایران را سفارش دهید، رستوران زرین واقع در لابی هتل مشرف به فضای باغ با سرو انواع غذاهای ايراني و فرنگي است، رستوران تابستانه ی باغ غذا را در فضای سبز هتل و کنار آبنمای آن سرو می کند و رستوران فصلی آبشار در جوار استخر غذاهای باربیکیو برایتان تدارک می بیند. هتل کوثر استخر روباز و کلوب ورزشی شامل جكوزی، سالن بدنسازی، سالن بیلیارد و سالن تنيس روی میز دارد و علاوه بر این، می توانید از فروشگاه های متنوعش که سوغات و صنایع دستی اصفهان را عرضه می کنند خرید کنید.

  تعداد اتاق های هتل

  این هتل دارای 170 باب اتاق یک تخته، دوتخته، سوئیت نرمال، رویال و دوبلکس می باشد.

  موقعیت مکانی هتل نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله هتل تا کاخ عالی قاپو10 دقیقه با خودرو ، فاصله تا میدان نقش جهان 14 دقیقه با خودرو ، فاصله تا سی و سه پل 5 دقیقه پیاده ، فاصله تا باغ پرندگان 19 دقیقه با خودرو ، فاصله تا فرودگاه بین المللی 30 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه اهن 20 دقیقه با خودرو می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل

  کافه رادیو در 100 متری، رستوران وی آی پی در 400 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان ، چهارباغ پایین، چهارراه تختی ، ابتدای خیابان مسجد سید. 
  2,810,000‏ ریال

  هتل آزادی اصفهان یکی از باسابقه ترین و مهم ترین هتل های اصفهان می باشد . این هتل درمرکز شهر واقع شده و به دیدنی های تاریخی و مهم شهر نزدیک می باشد. قدم زنان می توانید در عرض پنج دقیقه به میدان تاریخی نقش جهان برسید، کنار ساحل زاینده رود و روی سی وسه پل یا پل خواجو قدم بزنید یا از کاخ چهلستون و موزه های واقع در بافت تاریخی دیدن کنید. بیشتر از سی سال از شروع فعالیت هتل آزادی می گذرد و به همین دلیل پرسنل باتجربه ای دارد و با توجه به قیمت مناسبش خدمات خوبی ارائه می دهد. هتل آزادی اصفهان در 4 طبقه و مشتمل بر 38 باب اتاق و سوئیت دو تخته، سه تخته و یک خوابه است.

  موقعیت مکانی هتل آزادی اصفهان

  فاصله هتل تا کاخ عالی قاپو 8 دقیقه با خودرو، فاصله تا سی و سه پل 9 دقیقه با خودرو ، فاصله تا میدان نقش جهان 20 دقیقه پیاده ، فاصله تا باغ گلها 16 دقیقه با خودرو ، فاصله تا فرودگاه بین المللی 40 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 52 دقیقه با خودرو می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل آزادی اصفهان

  رستوران سرای بدیع در 700 متری ، بریانی اعظم و رستوران ملک سلطان جارچی باشی در 1.5 کیومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان -خ چهارباغ عباسی کوچه جهان آرا - هتل پارت 
  2,400,000‏ ریال

  هتل پارت اصفهان 5 طبقه در نزدیکی سی و سه پل قرار گرفته و موقعیتش طوری است که هم به مراکز خرید نزدیک است و هم به نقاط دیدنی و تاریخی اصفهان مثل پل خواجو، میدان نقش جهان، مسجد چهارباغ و ... . کادر مجرب هتل پارت اصفهان و دکوراسیون شیک و فضای لوکس هتل و سطح بالای کیفیت خدمات ارائه شده، این هتل را برای اقامت گردشگران خارجی هم به گزینه ی ایده آلی بدل می کند.

  تعداد اتاق های هتل پارت اصفهان

  این هتل دارای 43 باب اتاق یک تخته، دوتخته، سه تخته، چهارخته و ویژه می باشد.

  موقعیت مکانی هتل پارت اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 5 دقیقه و تا فرودگاه 30 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 20 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل پارت اصفهان

  کافه خاتون در چند قدمی، کافه اسپادان و کافه سینما در 400 متری و کافه دیروز امروز در 450 متری و رستوران اقای کتلت در 800 متری، خانه کنتاکی، رستوران شهرزاد و رسوران همشهری در 1 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان ، خيابان سپه ، خيابان مسجد حكيم ، كوچه باغ قلندرها(کوچه شماره 7) ، هت 
  2,430,000‏ ریال

  هتل سنتی اصفهان از بناهای تاریخی و به جامانده از عصر صفوی با قدمتی چهارصدساله است که تغییر کاربری داده. هتل در یک کوچه باغ قدیمی در قلب بافت تاریخی شهر و نزدیک به مراکز تجاری و خرید شهر واقع شده. شما احساس می کنید با یک موزه طرف هستید، اتاق هایش درست مثل خانه های قدیمی اصفهان ، حیاط بزرگی را دوره کرده اند که وسطش حوض و فواره های آبنماست و عصرهایش را خواستنی می کند. نزدیکی هتل به خیابان چهار باغ و میدان نقش جهان و عمده ترین نقاط توریستی و تاریخی شهر به جذابیتش اضافه کرده. هتل سنتی اصفهان با محیطی آرام و اصیل و مجهز به وسایل مدرن تجربه اقامت در خانه های قدیمی ایرانی و آشنایی با آداب و رسوم گذشتگان را برای مسافران شهر تداعی می کند.

  تعداد اتاق های هتل سنتی اصفهان

  این هتل دارای 15 باب اتاق یک تخته، دوتخته، سه تخته، چهارتخته، پنج تخته، هفت تخته و کانکت می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سنتی اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرک شهر 10 دقیقه و تا فرودگاه 20 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 30 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل سنتی اصفهان

  رستوران ملک سلطان جارچی باشی در چندقدمی، دیزی سرای بازار در 100 متری، کافه اسفندیار در 200 متری، کافه روزگار و کافه اسپادانا در 500 متری و رستوران سنتی باستانی در 700 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان ، ابتدای بلوار آئينه خانه، مقابل سی وسه پل. 
  3,760,000‏ ریال

  یکی دیگر از هتلهای خوب اصفهان، هتل پارسیان سوئیت است که با قرارگیری در موقعیت مکانی مناسب و همچنین برخورداری از اتاقهای تمیز و امکانات اقامتی خوب، مکانی مناسب برای مسافران اصفهان است. هتل سوئیت اصفهان با موقعیت مکانی منحصر به فرد و مشرف به پل تاریخی سی و سه پل و زاینده رود این امکان را برای مهمانان میسر نموده تا به آسانی از مراکز تاریخی و جاذبه های توریستی و مکان های تجاری شهر بازدید نمایند. رستوران هتل سوئیت اصفهان مشرف به زاینده رود می باشد. هتل پارسیان سوئیت اصفهان دارای 48 باب اتاق و سوئیت دوتخته، سه خته، چهارخته و پنج تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سوئیت پارسیان اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله هتل سوئیت پارسیان اصفهان تا کاخ عالی قاپو 9 دقیقه با خودرو ، فاصله تا سی و سه پل 1 دقیقه پیاده ، فاصله تا میدان نقش جهان 15 دقیقه با خودرو، فاصله تا باغ گلها 8 دقیقه با خودرو ، فاصله تا فرودگاه بین المللی 35 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 19 دقیقه با خودرو می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل سوئیت پارسیان اصفهان

  کافه رابو در 180 متری، رستوران وی آی پی در 250 متری و رستوران بن اپتی در 900 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان میدان امام حسین ابتدای چهار باغ پایین 
  3,530,000‏ ریال

  هتل پیروزی از قدیمی های اصفهان است، در مرکز شهر و در مجاورت باغ و عمارت چهلستون واقع شده و کمترین فاصله را با مجموعه ی نقش جهان، مسجد امام، عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله و بازار بزرگ اصفهان دارد. قدم زنان می شود به زاینده رود و پل های تاریخی اش رسید و از بازار و مراکز تجاری واقع در بافت تاریخی خرید کرد. همه چیز در هتل و پیرامونش مهیاست.معماری اش تلفیقی از معماری جدید و سنتی اصفهان است و رستوران بزرگی با پلکان مارپیچ دارد که در آن انواع غذاهای ایرانی و فرنگی سرو می شود. فضا دنج و آرام است و از پنجره ها شهر تاریخی با همه ی هیاهو و رفت و آمدش پیداست.

  تعداد اتاق های هتل پیروزی اصفهان

  این هتل دارای 96 باب اتاق دوتخته، سه تخته و سوئیت های رویال و سانترال می باشد.

  موقعیت مکانی هتل پیروزی اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در مرکز شهر قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه و تا ایستگاه راه اهن 30 دقیقه است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل پیروزی اصفهان

  پیتزا پارادایس در 800 متری، رستوران حکیم در 1.2 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  بلوار کاوه ، پایانه کاوه ، داخل پایانه ، پشت تعاونی همسفر ، هتل کاوه 
  1,330,000‏ ریال

  با اقامت در این هتل دغدغه جابجایی نخواهید داشت. هتل کاوه نزدیک مجموعه ی تفریحی ناژوان است؛ از معدود باغ های اصفهان که از جریان توسعه و گسترش شهر تااندازه ای ایمن مانده و همچنان به هوای شهر لطافت و تازگی می بخشد. زاینده رود از وسط این باغ گذر می کند و ازاین جهت ناژوان را از دیگر پارک های اصفهان متفاوت کرده است. پارك جنگلي ناژوان که به آن ریه ی اصفهان می گویند باغ پرندگان، باغ موزه پروانه ها، باغ خزندگان زنده و پارک آبی کودکان را در خود جای داده و تله سیژ هم دارد.

  تعداد اتاق های هتل کاوه اصفهان

  این هتل دارای 28 باب اتاق یک تخته، دوتخته، سه تخته، چهارتخته، پنج تخته، شش تخته و هفت تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل کاوه اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 5دقیقه و تا فرودگاه 15 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 25 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور کاوه اصفهان

  پیتزا نوین در 5.5 کیلومتری، فست فود ZFC در 3.3 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  خیابان کمال اسماعیل، حدفاصل میدان انقلاب و پل فردوسی ،هتل ملل 
  2,100,000‏ ریال

  هتل ملل اصفهان بین سی و سه پل و پل فردوسی قرار دارد و از سال 81 فعال است. این هتل 7 طبقه نمای خوبی رو به اصفهان دارد و کادر مجربش همواره سعی کردند خدمات خوبی به مهمانان ارائه کنند. رستوران بام هتل ملل یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین امتیازات این هتل است. شما اگر در فصولی از سال که آب و هوای معتدل دارد به اصفهان سفر کنید، می توانید در رستوران بام هتل ملل غذایتان را رو به شهر تاریخی اصفهان میل کنید و از منظره لذت ببرید. این هتل دارای 36 باب اتاق یک تخته، دوتخته و سه تخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل ملل اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله هتل تا کاخ عالی قاپو 8 دقیقه با خودرو ، فاصله تا سی و سه پل 3 دقیقه با خودرو ، فاصله تا میدان نقش جهان 12 دقیقه با خودرو ، فاصله تا باغ گلها 6 دقیقه با خودرو ، فاصله تا فرودگاه بین المللی 34 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 21 دقیقه با خودرو می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل ملل اصفهان

  رستوران هانی 2 در 600 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  4باغ عباسی ، اول عباس آباد،روبروی رستوران شهرزاد ،هتل توریست 
  2,520,000‏ ریال

  هتل توریست اصفهان با معماری بسیار زیبا و محیطی گرم و صمیمی واقع در محور تاریخی چهار باغ عباسی از با صفاترین خیابان های اصفهان در نزدیکی اماکن تاریخی از قبیل سی و سه پل، چهل ستون، میدان نقش جهان و مدرسه چهار باغ واقع شده است. این هتل با پرسنلی مجرب، کارآزموده، مهربان و صمیمی از ویژگی های مهم این هتل می باشد.

  تعداد اتاق های هتل توریست اصفهان

  این هتل دارای 14 باب اتاق و سوئیت دوتخته، سه تخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل توریست اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در نزدیکی مرکز شهر قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه 30 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 20 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل توریست اصفهان

  رستوران شهرزاد و رستوران همشهری در چندقدمی و فس فود خانه کنتاکی در 100 متری، رستوران اقای کتلت در 300 متری و کافه سینما در 500 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان ،خسابان حکیم نظامی ، روبروی خاقانی ، خیابان کلیسای وانگ ، هتل جلفا. 
  2,200,000‏ ریال

  هتل جلفا اصفهان در محله جلفای اصفهان جنب کلیسای 400 ساله وانک واقع گردیده است. این هتل در محیطی آرام و بی سرو صدا دارای رستورانهای درجه یک با انواع غذاهای سنتی ایرانی و فرنگی کافی شاپ تاکسی سرویس و آژانس خدماتی و مسافرتی آماده پذیرایی از شما میهمانان گرامی می باشد. این هتل دارای 64 باب اتاق و سوئی یک خته، دوتخته، سه تخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل جلفا اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله هتل تا کاخ عالی قاپو 17 دقیقه با خودرو ، فاصله تا سی و سه پل 8 دقیقه با خودرو ، فاصله تا میدان نقش جهان 15 دقیقه با خودرو ، فاصله تا باغ گلها 18 دقیقه با خودرو ، فاصله تا فرودگاه بین المللی 40 دقیقه با خودرو و تا ایستگاه راه آهن 20 دقیقه با خودرو می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل جلفا اصفهان

  کافه داته، کافه آختامار،کافه دالون در 100 متری، کافه آساره در 200 متری، رستوران هرمس در 250 متری و پیتزا تعطیلات در 400 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان- خیابان ابن سینا- کوچه 37 (میرعلاءالدین)- کوچه مسجد شمس- پلاک 30 – کد 
  2,300,000‏ ریال

  هتل سنتی عتیق مربوط به دوره قاجار بوده و در تاریخ شهریور ۱۳۸۲ باشماره ثبت 10226 به عنوان یکی ازآثار ملی به ثبت رسیده است. از لحاظ تقسیمات محله ای شهر اصفهان درقدیم به 6 محله به نامهای باغکاران، لنبان، کلان، چنبلان، جویباره و دردشت محدود بوده است. هتل سنتی عتیق اصفهان طبق این تقسیمات در محله دردشت(شهشهان) واقع شده است. این خانه قدیمی با 1182 متر مربع وسعت دارای 3 شاه نشین، 3 سرداب ، اطاق به شیوه معماری حجاب دار، حیاط مرکزی، متقارن و درون گر می باشد.هتل سنتی عتیق بنائی است شامل بیرونی و اندرونی، ورودی خانه دارای سه هشتی با کاربندی ساده و راهرویی طویل با پیچش های قائمه می باشد راهروی ورودی به دو بخش تقسیم شده که یک راه آن به بخش اندرونی و راه دیگر آن به بخش بیرونی هتل اتصال پیدا می کند. تالار اندرونی این خانه به تزیینات زیبای مقرنس و نقاشی های شیر و شکر و گچبری مزین است. طاقچه های بلند این تالار با قوس های جناقی کار شده اند.در بخش فوقانی تالار گوشوارهایی وجود دارد که توسط ارسی سه لنگه به تالار مشرف می شوند. در جلوی این گوشواره ها بهار خواب ایجاد شده که بخش فوقانی فضاهای زیرین می باشد. شاه نشین این تالار توسط ارسی 5 لنگه به حیاط اندرونی مشرف می شود و با تویزه ای که به تزیینات مقرنس کاری مزین است پوشش یافته است. تالار بیرونی این خانه دارای تزیینات زیبای مقرنس و نقاشی های شیر و شکر و گچبری بوده و دارای ارسی های 3 لنگه رو به حیاط اندرونی و 5 لنگه رو به حیاط بیرونی می باشد. دیوارهای دور حیاط دارای رخ بام و کاشی های فیروزه ای ) گشنیزی) می باشد. به علت وجود دو آب نما در دو حیاط و جای گیری سرداب در این میان باعث ایجاد هوای مطبوعی شده که فضاها دارای کاربری تابستان نشین می باشد. هتل سنتی عتیق در دل بافت تاریخی شهر اصفهان با قدمتی 200 ساله با چشم اندازی موزه مانند، بسیار زیبا و متفاوت به همراه محیطی آرامش بخش، مجهز به وسایل مدرن تجربه اقامت خاص در این خانه قدیمی و آشنایی با آداب و رسوم گذشتگان را برای مسافران شهر اصفهان تداعی کنیم. این مجموعه از نظر موقعیت مکانی در قلب بافت تاریخی شهر اصفهان، در جوار مسجد جامع عتیق و نزدیک به مراکز تجاری و تفریحی می باشد.

  تعداد اتاق های هتل سنتی عتیق

  این هتل دارای 20 باب اتاق یک تخته، دوتخته، سه تخته و چهارخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سنتی عتیق نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 10 دقیقه و تا فرودگاه 20 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 45 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل سنتی عتیق

  رستوران حکیم در 2 کیلومتری و رستوران ملک سلطان جارچی باشی در 2.5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  دروازه شیراز،خیابان هزار جریب ،طبقه فوقانی پایانه صفه،هتل همام 
  1,440,000‏ ریال

  هتل همام اصفهان در طبقه بالای ترمینال مسافربری صفه در خیابان هزار جریب واقع شده است.در بدو ورود به هتل با برخورد خوب کارکنان مواجه میشوید که به گرمی از مسافران استقبال میکنند.اتاق های هتل نورگیر و بزرگ و تمیز هستند.هتل همام در نزدیکی دانشگاه اصفهان و ادارات دولتی شهر اصفهان و مجتمع تجاری سیتی سنتر قرار دارد.همچنین در نزدیکی هتل دو پارک و مجموعه سرزمین عجایب قرار گرفته است.

 • اصفهان , اصفهان
  میدان شهدا،خیابان ابن سینا ،کوچه 37 هتل سنتی ابن سینا 
  2,360,000‏ ریال

  هتل سنتی ابن سینا اصفهان یادآور هویت ایرانی با محیطی آرام و معماری زیبا به سبک اصیل ایرانی در شهر تاریخی اصفهان با هدف جذب توریسم احداث گردیده است . هتل سنتی ابن سینا در بافت سنتی اصفهان و همجوار با مسجد جامع ،میدان امام علی،مقبره علامه مجلسی ، بازارقدیم و...قرار دارد . بام این مجموعه منظر نگین نصف جهان می باشد. هتل سنتی ابن سینا اصفهان با امکاناتی چون 55 باب اتاق ، 5 باب تالار ، اینترنت بی سیم ، کافی شاپ بام(در فضای سنتی) در خدمت مسافران و همشهریان عزیز میباشد.

  تعداد اتاق های هتل ابن سینا اصفهان

  این هتل بادارابودن 55 اتاق و ظرفیت بالغ بر 130 نفرآماده پذیرایی از میهمانان گرامی می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سنتی عتیق نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 10 دقیقه و تا فرودگاه 20 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 45 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل سنتی عتیق

  رستوران حکیم در 2 کیلومتری و رستوران ملک سلطان جارچی باشی در 2.5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  خیابان فردوسی ،رو بروی مسجد ستاری ، هتل زهره 
  1,890,000‏ ریال

  در نزدیکی زاینده رود هتل مرتفع زهره واقع شده. نمای بیرونی این هتل سفید و چشم نواز است و دیوار هایش از نقش و نگار، آینه کاری و عناصر هنری پوشیده شده. به طور کلی طراحی هتل زهره تلفیق جذابی از معماری مدرن و هنر اسلامی-ایرانی است. پل فردوسی که از پل های تازه ساز اصفهان است و نمای جدیدی به شهر داده در حوالی همین هتل قرار گرفته.

  تعداد اتاق های هتل زهره اصفهان

  این هتل دارای 52 باب اتاق یک تخته، دوتخته و سه تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل زهره اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در نزدیکی مرکز شهر قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه 32 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 23 دقیقه است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل زهره اصفهان

  رستوران هانی 2 در 300 متری، بریونی ریحون در 600 متری و پیتزا همبرگر خیام در 900 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  خیابان جی ، جی غربی ، هتل نگین 
  1,600,000‏ ریال

  هتل نگین جی اصفهان هتلی نوساز در شرق اصفهان و نزدیک به ترمینال جی است.با اقامت در این هتل دسترسی خوبی به دیدنیهای شهر اصفهان خواهید داشت و به خاطر قرار داشتن هتل درخیابانی دنج و خلوت میتوانید آرامش را در آن تجربه کنید.داشتن یک سالن بزرگ 1200 نفری و رستورانی که سلف سرویس دارد و انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را طبخ میکند از ویژگیهای هتل است.

 • اصفهان , اصفهان
  خیابان استانداری ،انتهای خیابان فرشادی ،هتل سپاهان. 
  1,900,000‏ ریال

  هتل سپاهان از مراکز اقامتی سه ستاره اصفهان است. از اولین اقامتگاه های استاندارد اصفهان که موقعیت مکانی بسیار مناسبی دارد.هتل سپاهان در مرکز شهر و در نزدیکی بناهای تاریخی مثل میدان نقش جهان و مساجد شیخ لطف الله و امام قرار گرفته است. این هتل کلیه امکانات رفاهی را با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار می دهد. از جمله امکانات هتل سپاهان فضای روبازی در طبقه چهارم است که میهمانانش را به تماشای چشم اندازهایی دلنواز از زیباترین جاذبه های تاریخی شهر دعوت می کند. در این فضا هم چنین می توانید لحظاتی لبریز از آرامش را در چایخانه هتل بگذرانید.

  تعداد اتاق های هتل سپاهان اصفهان

  این هتل دارای 42 باب اتاق یک تخته، دو تخته، سه تخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سپاهان اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 5 دقیقه وتا فرودگاه و ایستگاه راه اهن 15 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل سپاهان اصفهان

  کافه برکه و تریا نیمکت در چندقدمی و رستوران سفیر در 650 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  4باغ پایین ،حد فاصل شهدا و 4راه تختی، نرسیده به 4 راه تختی کوچه 14 ، هتل قصر 
  1,660,000‏ ریال

  بیشتر مسافرانی که به اصفهان سفر می کنند دوست دارند در روزهای اقامت در چهارباغ پایین سکونت داشته باشند. هتل آپارتمان قصر هم در این خیابان قدیمی و خاطره انگیز واقع شده تا دسترسی مسافرها به جاهای مهم اصفهان آسان باشد. پیاده می شود تا میدان نقش جهان، زاینده رود و سی وسه پل، چهل ستون و موزه هنرهای معاصر و بازارچه هنر رفت و در شهر چرخید و در بلوار زیبای چهارباغ قدم زد. مراکز خرید و تفریح نزدیکند و دغدغه رفت وآمد را از بین می برند. هتل آپارتمان امکانات خوبی دارد. تازه ساز است و هر واحد دارای آشپزخانه و اتاق مجزاست که آرامش و راحتی شمارا تضمین می کند. رستوران و خشک شویی و کافی نت هم از دیگر مزایای آن است.

  تعداد اتاق های هتل قصر اصفهان

  این هتل دارای 16 باب اتاق دوخواه و یک خوابه می باشد.

  موقعیت مکانی هتل ماهان اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرک شهر 10 دقیقه و تا فرودگاه 15 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 16 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل ماهان اصفهان

  رستوران بزرگمهر در 650 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  پل فلزی ، خیابان مطهری ، جنب بیمارستان شهید بهشتی ، هتل اصفهان 
  1,340,000‏ ریال

  هتل اصفهان دارای اتاق و سوئیت مجهز بروز شده و آپارتمانهای مدرن در بهترین نقطه شهر اصفهان واقع شده است. فاصله چند قدمی تا ساحل زیبای زاینده رود و پارکهای متعدد در اطراف پل فلزی و نزدیکی به محله زیبا و تاریخی جلفای اصفهان موقعیت بسیار ویژه ای برای هتل اصفهان فراهم نموده است. از دیگر مزایای موقعیت هتل اصفهان داشتن دسترسی آسان و سریع به اتوبان اصلی شهر و در عین حال قرار گرفتن آن در پلاک دوم خیابان اصلی می باشد که متضمن آرامش و آسایش و خوابی شیرین برای میهمانان هتل می باشد. علاوه بر مواردی که ذکر شد نزدیکی همزمان به مراکز خرید، بانکها، ادارات و همچنین معروفترین فروشگاههای برند اصفهان واقع در خیابان خاقانی و توحید سبب شده است تا هتل اصفهان انتخاب اول گردشگران و مسافرین شهر اصفهان باشد. فاصله تا فرودگاه 20 دقیقه فاصله تا ایستگاه راه آهن 15 دقیقه، فاصله تا ترمینال اتوبوسرانی 20 دقیقه.

  تعداد اتاق های هتل اصفهان اصفهان

  این هتل دارای 75 باب اتاق و سوئیت می باشد.

  موقعیت مکانی هتل اصفهان اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 10 دقیقه و فاصله ان تا فرودگاه 20 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 15 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل اصفهان اصفهان

  فست فود سیب یزرگ و رستوران پرندیس و رستوران اقای یعقوب پور در 700 متری و رستوران کافی شاپ سی و سه در 1.7 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  خیابان استانداری ،خیابان سعدی ،ضلع غبی میدان نقش جهان ،هتل مهر 
  2,900,000‏ ریال

  هتل آپارتمان مهر یکی از هتل های اصفهان می باشد که از نظر موقعیت مکانی در اصفهان منحصر بفرد می باشد و این هتل تا میدان نقش جهان فقط چند قدم فاصله دارد و بدون نیاز به وسیله نقلیه می توان بیش از 20 مورد آثار تاریخی شهر اصفهان را بازدید کرد که با توجه به ترافیک موجود در شهر اصفهان امکان خوبی را برای آسایش مسافران محترم فراهم می نمایید .

  تعداد اتاق های هتل آپارتمان مهر اصفهان

  این هتل دارای 16 باب سوئیت یک خوابه و دوخوابه می باشد.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان مهر اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در نزدیکی مرکز شهر قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه 42 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 20 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل آپارتمان مهر اصفهان

  کافه روزگار و کافه اسپادانا در 650 متری، رستوران سنتی باستانی در 700 متری و رستوران کوثر در 1 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  4راه فلسطین ،خیابان استانداری ، مقابل خیابان فرشادی ،نبش کوچه شماره 8 ،هشت ب 
  2,290,000‏ ریال

  هتل آپارتمان هشت بهشت اصفهان در مرکز شهر تاریخی و هنری اصفهان بنا شده است ، به طوری که بیشتر مراکز تاریخی و فرهنگی در اطراف هتل و با فاصله ای نزدیک قرار گرفته اند. میدان نقش جهان که خود شامل مسجد امام ، مسجد شیخ لطف الله ، عمارت عالی قاپو و بازار قیصریه می باشد همچنین باغ موزه چهلستون، موزه های هنرهای معاصر و تاریخ طبیعی و همچنین کاخ زیبای هشت بهشت به فاصله کمتر از 500 متر از هتل قرار دارند. این هتل اولین و تنها دارنده نشان رضایت مندی مهمان و مشتری مداری در ایران از طرف وب سایت معتبر گردشگری TripAdvisor امریکا است.

  تعداد اتاق های هتل آپارتمان هشت بهشت اصفهان

  ای هتل دارای سوئیت دو تخته و آپارتمان یک خوابه سه تخته و آپارتمان یک خوابه چهار تخته می باشد

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان هشت بهشت اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در مرکز شهر اصفهان قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه 40 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 30 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل آپارتمان هشت بهشت اصفهان

  کافه موستاچه و رستوران خانه کوچک و پیتزا همبرگر خیام در 500 متری، رستوران سنتی باستانی و چایخانه کاپوش در 700 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  4باغ عباسی ،اول کوچه سینما سپاهان ،کوچه شماره 26،هتل ایران 
  1,010,000‏ ریال

  هتل ایران اصفهان در یکی از قدیمیترین خیابان های اصفهان یعنی خیابان چهارباغ عباسی تاسیس شده.هتل در مکانی دنج و دوست داشتنی و در موقعیت مکانی بسیار خوب از نظر دسترسی راحت به جاذبه های اصفهان قرار دارد.برخورد خوب پرسنل و کمک برای پیدا کردن اماکن توریستی،نظافت و تمیزی محیط هتل و اتاق ها،قیمت مناسب و حفظ بافت سنتی هتل با وجود استفاده از امکانات جدید همگی از ویژگیهای مورد توجه هتل ایران اصفهان است.

 • اصفهان , اصفهان
  4باغ پایین ،حد فاصل دروازه دولت و 4 راه تختی ،نبش کوچه حاج محمد علی ،هتل جمش 
  1,300,000‏ ریال

  هتل جمشید اصفهان در مرکز بافت قدیمی شهر اصفهان در ابتدای بازارچه حاج محمد علی در خیابان چهارباغ پایین و در کنار بسیاری از آثار تاریخی و دیدنی اصفهان قرار دارد.محیط هتل آرام و اتاق ها تمیز، برخورد کارکنان خوب و قیمت مناسب است.همچنین درنزدیک هتل جمشید چندین فروشگاه،بانک و رستوران قراردارد.

 • اصفهان , اصفهان
  شهرستان خور و بیابانک، روستای بیاضه ،ابتدای جاده یزد،هتل کویری یه تا 
  1,300,000‏ ریال

  هتل کویری یه تا هتلی واقع در قلب کویر با معماری سنتی به سبک کاروانسرا واقع در روستای بیاضه که از جمله جاذبه های گردشگری این روستا می توان به : نارین قلعه سه هزار ساله،درخت زیتون هشتصد ساله،امامزاده ابو محمد ابراهیم،خانه های روستایی با قدمت بیش از هزار سال،باغهای انار و نخلستان و.. اشاره کرد. از جمله امکانات این هتل می توان پارکینگ ، لابی ، رستوران ، تاکسی سرویس ،چایخانه سنتی و... را نام برد.

  تعداد اتاق های هتل کویری یه تا اصفهان

  این هتل دارای اتاق های دوتخته، سه تخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل کویری یه تا اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در شهرستان خور و بیابانک قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاهو تا ایستگاه راه اهن 4 ساعت می باشد.

 • اصفهان , اصفهان
  خیابان فلسطین ، نرسیده به 4راه فلسطین، هتل صفوی 
  3,020,000‏ ریال

  هتل صفوی اصفهان با تکیه بر سبک هنر سنتی اصفهان بنا گردید تا خدمات رسان مسافران این دیار باشد. در این راستا بسیار تلاش گردیده تا مکانی آرام، دلنواز با هنر اصیل اصفهان و در موقعیت مکانی مناسب طراحی و بنا گردد. هتل صفوی در نزدیکی چهارباغ عباسی قرار دارد، همچنین میهمانانی که قصد رفت و آمد به نمایشگاه شهر اصفهان را دارند نیز میتوانند در کمتر از بیست دقیقه مسیر را طی نمایند.

  تعداد اتاق های هتل صفوی اصفهان

  این هل دارای 38 باب اتاق یک تخته، دوتخته و سه تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل صفوی اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 10 دقیقه و تا فرودگاه 30 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 21 دقیقه می باشد

 • اصفهان , اصفهان
  پل فلزی ،بوستان سعدی ، هتل چهل پنجره. 
  3,600,000‏ ریال

  هتل آپارتمان چهل پنجره در بوستان سعدی، ضلع جنوبی ساحل زاینده رود بین پل مارنون و پل فلزی واقع شده است. مشرف به فضای سرسبز ساحل زاینده رود است و هر پنجره اش رو به چشم اندازی زیبا باز می شود. هتل در نزدیکی محله ارمنی نشین جلفا قرار دارد و دیدنی هایی مثل کلیسای وانک، میدان جلفا، پل مارنون، چهارباغ عباسی، سی وسه پل و پل خواجو از شما فاصله کمی دارند و می توان قدم زنان از آن ها بازدید کرد و با معماری دوره صفویه و بناهای به جامانده از آن دوران آشنا شد. شما با اقامت در این هتل دسترسی خوبی به بازار قیصریه و مراکز خرید خواهید داشت. دسترسی به جاده ی کمربندی اصفهان آسان است و می توانید بدون درگیر شدن در ترافیک شهری، مستقیماً به آزادراه اصلی متصل به شهرک های صنعتی فولاد مبارکه و ذوب آهن وارد شوید.

  تعداد اتاق های هتل آپارتمان چهل پنجره

  این هتل دارای 27 باب اتاق و سوئیت می باشد.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان چهل پنجره نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل در مرکز شهر 15 دقیقه و تا فرودگاه 35 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 30 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل آپارتمان چهل پنجره

  بریانی بیشه در 200 متری، کافه لباس و پیتزا شاپ در 750 متری و رستوران هرمس در 1.5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان ، خیابان 4 باغ عباسی،کوچه جهان آرا ،جنب بازار افتخار. 
  5,150,000‏ ریال

  هتل آپارتمان خاتون در نزدیکی زاینده رود است و به لطف موقعیت جغرافیایی خوبش، هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. هتل آپارتمان خاتون به مسافران اجازه می دهد تا استقلال بیشتری در اقامت خود داشته باشند و به همین خاطر مسافران با انتخاب این هتل می توانند در هزینه های خودشان در سفر صرفه جویی کنند. دکوراسیون زیبا و معماری مدرن، برخورد عالی کارکنان و مجرب بودنشان، و همچنین نزدیکی به جاهای دیدنی معروف اصفهان مثل سی و سه پل و رستوران معروف شهرزاد از دلایل دیگر محبوبیت هتل آپارتمان خاتون در اصفهان است.

  تعداد اتاق های هتل آپارتمان خاتون اصفهان

  این هتل دارای اتاق های یک تخته، دوتخته، سه تخته و دوخوابه دوتخته است.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان خاتون اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل با مرکزشهر 10 دقیقه و تا فرودگاه 30 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 25 دقیقه است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل آپارتمان خاتون اصفهان

  رستوران شهرزاد در 500 متری، کافه هست و بریانی هشت بهشت در 1 کیلومتری و کافه فندق در 1.5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  خیابان استانداری، خیابان سعدی ، هتل پارتیکان 
  2,850,000‏ ریال

  هتل آپارتمان پارتیکان در چند قدمی میدان امام خمینی موقعیت ویژه ای ازنظر جغرافیایی دارد. با نزدیکی به این میدان به خیلی از دیدنی های اصفهان هم نزدیک خواهید بود یا دسترسی راحتی پیدا خواهید کرد. بازار بزرگ و تاریخی اصفهان، مسجد امام و مسجد شیخ لطف الله، عمارت عالی قاپو، رستوران ها و سوغاتی فروشی های معروف و از همه مهم تر چشم انداز زیبای میدان نقش جهان همه در کنار شما هستند. هتل پارتیکان به همه ی این دلایل محبوب است. هتل پارتیکان تازه ساز است و امکانات رفاهی خوبی دارد و رستوران سنتی و کافی شاپ، اتاق های راحت به همراه آشپزخانه و وسایل آشپزی و سیستم تهویه مطبوع از مزایای آن است.

  تعداد اتاق های هتل پارتیکان اصفهان

  این هتل دارای 35 باب اتاق یک تخته، دوتخته، سه تته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل پارتیکان اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله تین هتل تا مرکز شهر 5 دقیقه و تا فرودگاه 30 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 20 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل پارتیکان اصفهان

  رستوران سنتی باستانی و چایخانه کاپوش، کافه روزگار و کافه اسپادانا در 290 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  هشت بهشت غربی ، 4راه ملک ، ابتدای ملک شمالی 
  3,150,000‏ ریال

  هتل ملک اصفهان با ظاهری سنتی و هماهنگ با بافت سنتی شهر، در نزدیکی آثار باستانی پربازدید اصفهان قرار دارد. هتل ملک یک هتل 2 ستاره است که امکانات رفاهی اش خوب و کامل است و از تکنولوژی و نوآوری های مدرن استفاده می کند. تلفیق فضای سنتی و امکانات مدرن باعث شده مسافران تجربه ی جدیدی از اقامت در اصفهان داشته باشند. موقعیت مکانی هتل هم نیازی به تعریف ندارد: موزه تاریخ طبیعی، کاخ عالیقاپو، نقش جهان، سی و سه پل و ... همگی در نزدیکی شما هستند.

  تعداد اتاق های هتل ملک اصفهان

  این هتل دارای 30 باب اتاق دوتخته، سه تخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل ملک اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 10 دقیقه و تا فرودگاه و راه اهن 15 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل ملک اصفهان

  پیتزا سوران و چایخانه باران در چندقدمی، کافه برکه و تریا نیمکت در 600 متری، مرغ بریان کتونه و فست فود تکتم در 800 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  خیابان 4باغ عباسی ، ابتدای خیابان شیخ بهایی سمت چپ هتل شیخ بهایی 
  5,220,000‏ ریال

  هتل شیخ بهایی همجوار با خیابان زیبا و تاریخی چهار باغ عباسی با قدمتی چهار صد ساله که به عنوان یکی از محوری ترین خیابان های دیار نصف جهان شناخته می شود ، می باشد. مکان هتل کمترین فاصـله زمانی ممــکن را با ابنیه تاریخی کهن شهراصفهان از جمله میدان نقش جهان ، مسجد امام ، عمارت عالی قاپو، کاخ چهل سـتون، سی وسه پل و پل خواجـو دارد. هتل شیخ بهایی دارای اتاقهای مجهز به کلیه امکانات رفاهی بوده و یک هتل سه ستاره با سرویس دهی هتل چهار ستاره محسوب میگردد.انسجام و پیوستگی فضاهای داخلی و دقت و مهارت به کار گرفته شده در انتخاب مصالح و رنگ های به کار گرفته شده در فضـاهای داخلی لابی و اتاق ها به گونه ایست که دراندک زمانی احســـاس آرامـــش و امنیت حاصـــل از اقامت در هتل زیبـــا و مجلل شیخ بهایی اصفهان به شما دست می دهد.

  تعداد اتاق های هتل شیخ بهائی اصفهان

  این هتل دارای 52 با اتاق یک تخته، دوتخته و سه تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل شیخ بهائی اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 5 دقیقه و تا فرودگاه 30 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 24 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل شیخ بهائی اصفهان

  کافه تی آرت در 210 متری و کافه رادیو در 300 متری و بریانی اعظم در 1 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان - میدان آزادی خ هزار جریب - روبروی کوی امام 
  2,380,000‏ ریال

  هتل جهانگردی در اصفهان ، علاوه بر داشتن واحدهای اقامتی متعدد، فضای سبز وسیعی هم دارد که باعث می شود مسافران زیادی این هتل را هنگام سفر به اصفهان انتخاب کنند. هتل جهانگردی از سر و صدا و شلوغی شهر دور است و به خاطر امکانات خوبش، از جمله رستوران سنتی، آلاچیق در دل فضای سبز، فضای بازی برای کودکان و ... همواره رضایت مسافران را جلب کرده. از دیگر دلایل محبوبیت هتل جهانگردی اصفهان ، قیمت متناسب با خدماتش است.

  تعداد اتاق های هتل جهانگردی اصفهان

  این هتل دارای 36 باب اتاق دوتخه، سه تخته و چهارتخته و سوئیت می باشد.

  موقعیت مکانی هتل جهانگردی اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در ورودی شهر قرار دارد و فاصله ان تا مرکز شهر 30 دقیقه و تا فرودگاه و ایستگاه راه آهن 20 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل جهانگردی اصفهان

  فست فود پتینه در 3 کیلومتری و فست فود جکس و رسوران داریک در 3.5 کیلومتری این هتل قرار دارند.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،میدان بزرگمهر،چهارراه نورباران،خیابان 22 بهمن 
  2,500,000‏ ریال

  هتل جهانگردی ماهان تازه ساز است و در شرق اصفهان در مجاورت اتوبان های اصلی شهر (شهید آقا بابایی و صیاد شیرازی) واقع شده و دسترسی آسان به نقاط مختلف اصفهان را بدون تحمل ترافیک ممکن می کند. این هتل تا جاذبه های گردشگری اصفهان مثل باغ گل ها، پل خواجو و بافت تاریخی شهر فاصله ی کمی دارد و نزدیک ترین هتل به فرودگاه شهید بهشتی اصفهان است و از این نظر محبوب گردشگرهاست.

  تعداد اتاق های هتل جهانگردی ماهان اصفهان

  این هتل دارای 46 باب اتاق دوخته و سه نخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل جهانگردی ماهان اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرک شهر 10 دقیقه و تا فرودگاه 15 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 16 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل جهانگردی ماهان اصفهان

  رستوران بزرگمهر در 650 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان، خیابان ابن سینا، کوچه شماره 37(میرعلاءالدین)فرعی سوم-هتل سنتی طلوع خ 
  1,665,000‏ ریال

  هتل سنتی طلوع خورشید، یکی از هتلهای تازه تاسیس و خوب اصفهان است که با قرارگیری در موقعیت مکانی مناسب، به کلیه دیدنیهای اصفهان دسترسی دارد. هتل سه ستاره طلوع خورشید در قلب کهن ترین محله تاریخی اصفهان در جوار یاد مانهای بر جای مانده از پیشینیان این سرزمین چون مسجد جامع اصفهان ، میدان عتیق ، میدان نقش جهان و چهار باغ عباسی در سال1390 افتتاح شده است. معماری زیبای قاجاریه ، چایخانه سنتی وکافی شاپ ، حیاط وآب نما وفضای سبز مفرح با چندین اطاق و یک سوئیت پیرامون حیاط مرکزی در دو طبقه از مزایای این هتل سنتی است. درب وپنجره های کلیه اتاقها رو به حیاط بوده ومنظرهزیبای باغچه ها و حوض وفواره ها از داخل کلیه اتاق ها قابل رویت است.

  تعداد اتاق های هتل سنتی طلوع خورشید اصفهان

  این هتل دارای 12 با اتاق و سوئیت دوتخه، سه تخته، چهارتخته و پنج تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل سنتی طلوع خورشید اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل ا مرکز شهر 5 دقیقه و فرودگاه 30 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 26 دقیقه است.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل سنتی طلوع خورشید اصفهان

  رستوران جوان در 1 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  میدان نقش جهان خیابان حافظ هتل ستاره 
  2,560,000‏ ریال

  هتل ستاره اصفهان با محیطی آرام و دلپذیر ، تلفیقی از معماری سنتی و مدرن ، دکوراسیون زیبا در بافت تاریخی شهر اصفهان و فاصله حدود 500 متری از مهمترین ابنیه تاریخی شهر همچون میدان امام (نقش جهان ) ، مسجد امام ، مسجد شیخ لطف اله ، عمارت عالی قاپو ، بازار اصلی ، عمارت چهلستون و ... واقع شده است . این هتل، سفره خانه سنتی ، رستوران ، کافی شاپ ، رستوران تابستانه بام ، کافی نت ، روم سرویس ، پارکینگ اختصاصی ، تاکسی سرویس اختصاصی و ... پذیرای گردشگران داخلی و خارجی می باشد. هتل ستاره اصفهان در شش طبقه ساخته شده است.

  تعداد اتاق های هتل آپارتمان ستاره اصفهان

  این هتل دارای 52 باب اتاق و سوئیت یک تخته، دوتخته، سه تخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل آپارتمان ستاره اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله اینهتل تا مرکز شهر 5 دقیقه و تا فرودگاه 30دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 24 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل آپارتمان ستاره اصفهان

  رستوران کوثر در 300 متری، خوانسرای نامی ، فست فود سلیقه ای، چایخانه صفویه در 400 متری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان، شهرستان خور و بیابانک، روستای کویری مصر، روستای فرحزاد، هتل سنتی تی‌ 
  3,800,000‏ ریال

  هتل سنتی تی دا در میان رمل ها و شنزارهای کویر مصر و فرحزاد واقع شده، این مجموعه با موقعیت مکانی بسیار مناسب و واقع شدن در بستر کویر، بی شک یکی از بهترین مکانهای اقامتی و پذیرایی منطقه کویر محسوب می شود. دارای شاه نشین برگرفته از معماری بومی منطقه، سالن پذیرایی و رستوران به سبک چهار سوق، با امکان پخت و سرو انواع غذاهای فرنگی و غذاهای سنتی کویر، کافی شاپ با سرو انواع چای و دمنوش های گیاهی ، اتاقهای سنتی و هتلی و رویال سوییت های مجهز همراه با آب تصفیه شده شیرین است. همچنین امکانات تفریحی همچون استفاده از ماشین های سافاری، موتورهای atv، شتر سواری، رصد ستارگان با در اختیار قرار دادن راهنمای مجرب کویر گردی، برنامه ریزی گشت های کویر و برپایی مراسم آتشونی کویر از جمله سرویس های ویژه هتل جهت رفاه حال گردشگران ایرانی و خارجی محسوب می شود.

  تعداد اتاق های هتل کویری تی دا کویر مصر اصفهان

  این هتل دارای اتاق های دوتخته، سه تخته و چهارتخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل کویری تی دا کویر مصر اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در روستای کویری مصر قرار دارد و فاصله ان تا فرودگاه و ایستگاه راه اهن 5 ساعت می باشد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان - چهارباغ پایین - کوچه پشت بارو بیدآباد (14) کوچه شهید بحرینیان - ب 
  3,100,000‏ ریال

  خانه تاریخی کیانپور در استان اصفهان ، شهرستان اصفهان ، بخش مرکزی ، خیابان چهار باغ پایین، محله پشت بارو از بافت تاریخی بیدآباد واقع شده است. این خانه تاریخی با مساحتی در حدود 436 متر مربع و از گونه خانه های با اصالت معماری ایرانی با ویژگی چهارچفته میانسرادار می باشد. بر اساس شواهد موجود، خانه تاریخی کیانپور متعلق به اوایل دوره قاجار و سبک اصفهانی می باشد. خانه سنتی کیانپور اصفهان براساس الگوی معماری چهارچفته یا چهارصفه طراحی شده است که این الگو در تمام خانه های اشرافی و اعیانی به کار رفته است. یکی از دلایل بکارگیری این الگو پیروی از الگوی درون گرایی که با فرهنگ مردم ایرانی هماهنگی داشته و دیگری جلوگیری از نوسانات دمای هوایی بوده. بعضی از قسمت های این خانه سنتی دارای نقاشی روی گچ و آیینه کاری و گچ بری بوده و بعضی بخش های دیگر هم معماری ساده ای دارد.

  تعداد اتاق های هتل خانه کیانپور اصفهان

  این هتل دارای 2 سوئیت 5 تخته کانکت، یک سوئیت چهارتخته،3 سوئیت دو تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل خانه کیانپور اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  این هتل در نزدیکی مرکز شهر قرار دارد و فاصله آن تا فرودگاه 34 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن30 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل خانه کیانپور اصفهان

  بریانی اعظم و رستوران بختیاری در 450 متری و پیتزا نانی در 1.5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان - پل فلزی - ابتدای خیابان حکیم نظامی - هتل کارون 
  1,420,000‏ ریال

  هتل کارون اصفهان در بافت تاریخی شهر و در امتداد زاینده رود و نزدیک پل فلزی و بسیاری از جاذبه های تاریخی و دیدنی اصفهان قرار گرفته است.هتلی با بیش از پنجاه سال سابقه با امکانات خوب اقامتی و 9 اتاق یک،دو،سه و چهارتخته تمیز و مجهز.میدان نقش جهان،باغ هشت بهشت،موزه هنرهای معاصر، چهل ستون و بسیاری دیگر از جاذبه ها در فاصله ای کمتر از ده دقیقه با هتل قراردارند.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان، خیابان ابن سینا، خیابان سنبلستان، میدان سنبلستان، پلاک ۵۶ 
  4,750,000‏ ریال

  خانه ی تاریخی بخردی در محلّه ی سنبلستان یا سنبلان (شمال شهر اصفهان کنونی) واقع شده است. این محلّه در دوران پیش از اسلام از روستاهای مجموعه ی سپاهان بوده است و در دوران اسلامی در پی پیوند این مجموعه روستاها شهر اصفهان به وجود می آید. محلّه ی سنبلان در جبهه ی شمال غربی شهر واقع می شود و زمانی که علاءالدوله ی کاکویه، از حکمرانان آل بویه، شهر را محصور می نماید محلّه ی سنبلان در داخل حصار واقع می گردد. براساس مطالعات و بررسی های انجام گرفته، این خانه از آثار اوایل دوره ی صفویه بوده و با گذشت زمان در آن تغییرات و تحولاتی به وجود آمده است. این خانه در منتهی الیه غربی باغ جمیلان ساخته شده و طول محوطّه ی اصلی آن به اندازه ی عرض باغ بوده است. این خانه از نوع خانه های ایوان دار متعلّق به اوایل دوره ی صفویه می باشد. این گونه خانه ها اصولاً دارای ایوان در قسمت میانی و تالار اصلی در جبهه ی شمالی ایوان و اتاق ها در طرفین شرقی و غربی آنبوده اند. از این شیوه ی معماری در خانه های قدیمی اصفهان به خصوص در محله ی جلفاتعداد قابل توجّهی شناخته شده و شاید قدیمی ترین نمونه از این فضای معماری را بتوان در مرحله دوم توسعه کاخ چهل ستون در جبهه شرقی کاخ شناسائی کرد. تزئینات خانه ی تاریخی بخردی دارای اصالت، خلوص و سادگی سبک معماری اوایل دوره ی صفویه هستند. هم زمان با اجرای پروژه ی مرمت خانه ی تاریخی بخردی، طراحی داخلی این بنا به منظور تبدیل آن به یک اقامتگاه سنتی نیز به اجرا در آمده است. در این طراحی سعی بر آن بوده است تا تسهیلات رفاهی لازم برای میهمانان همراه با حفظ اصالت معماری بنا در نظر گرفته شوند. فضاهای ایجاد شده برای پاسخ به نیازهای یک اقامتگاه سنتی عبارتند از حمام و سرویس های بهداشتی درون اتاق ها، آشپزخانه، پذیرش، حیاط و باغچه. خانه ی تاریخی بخردی تنها و اولین خانه ی تاریخی دوره ی صفویه است که به منظور اقامتگاه سنتی در ایران مورد استفاده قرار گرفته است.

  تعداد اتاق های هتل بخردی اصفهان

  خانه ی تاریخی بخردی دارای مجموعاً سه سوئیت و یک اتاق می باشد که هر یک نشانی از تاریخ و هنر دوره صفویه را به همراه دارد.

  موقعیت مکانی هتل بخردی اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 15 دقیقه و تا فرودگاه 35 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 30 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل بخردی اصفهان

  رستوران ملک جارچی باشی در 450 متری، دیزی سرای بازار در 600 متری، کافه اسفندیار در 700 متری، کافه اسپادانا و کافه روزگار در 900 متری و رستوران سنتی باستانی در 1 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان ،بلوار آیینه خانه ،حد فاصل پل فردوسی و سی و سه پل 
  3,000,000‏ ریال

  هنر معماری در ایران، وامدار معماری شهر اصفهان است و این هنر در طراحی هتل اسپادانا با چشم اندازی زیبا از سی و سه پل رنگ و بویی خاص یافته است...این هتل با بهره برداری از موقعیتی ویژه از لحاظ جغرافیایی آماده ارائه خدمات به مهمانان عزیز می باشد....رستوران اسپادانا با ظرفیتی قریب به 200 نفر در طبقه همکف هتل قرار دارد ، آمیخته ای از آشپزی ایرانی ، فرنگی و دریایی را در محیطی آرام و روحبخش ، با چشم اندازی از سی و سه پل زیبا به شما هدیه می کند.

  تعداد اتاق های هتل اسپادانا اصفهان

  این هتل دارای 32 باب اتاق دو تخته و سه تخته می باشد.

  موقعیت مکانی هتل اسپادانا اصفهان نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهن

  فاصله این هتل تا مرکز شهر 10 دقیقه و تا فرودگاه 30 دقیقه و ال استگاه راه اهن 20 دقیقه می باشد.

  رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل اسپادانا اصفهان

  کافه رادیو در 3.5 کیلومتری، رستوران وی آی پی در 4 کیلومتری و رستوران بن اپتی در 5 کیلومتری این هتل قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان-روستای کویری بیاضه در منطقه خور و بیابانک 
  900,000‏ ریال

  هتل کویری یه تا در جوار روستای تاریخی بیاضه و در منطقه خور و بیابانک اصفهان قرار گرفته است.هتل سنتی یه تا به شیوه معماری سنتی یزدی و با سبک و سیاق کاروانسراها ساخته شده است که حضور پایاب و قنات از جاذبه های زیبا و دیدنی این هتل است.هتل یه تا در منطقه ای کویری به دور از آلودگی و هیاهوی شهر با جاذبه های خاص خود بسیار مورد توجه گردشگران قرار میگیرد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان، خیابان دکتر بهشتی،شاپور قدیم،چهارراه عباس آباد،جنب بانک صادرات 
  1,550,000‏ ریال

  مهمان پذیر زاینده رود اصفهان در موقعیت مکانی عالی در چهار راه عباس آباد شهر اصفهان قرار دارد.در امتداد خیابان عباس آباد به سی وسه پل با منظره ای زیبا میرسیم.از مزیت های دیگر هتل دسترسی راحت به مکانهای دیدنی و همچنین فروشگاه ها،رستوران ها و مراکز خرید اصفهان است. مهمانپذیر زاینده رود اصفهان به دلیل پایین بودن هزینه های اقامت به یکی از پرطرفدارترین اماکن اقامتی تبدیل گشته است.

  موقعیت مکانی مهمان پذیر زاینده رود

  فاصله مهمان پذیر زاینده رود تا میدان نقش جهان 19 دقیقه با خودرو ،فاصله تا فرودگاه اصفهان 41 دقیقه با خودرو و فاصله تا پایانه مسافربری 41 دقیقه با خودرو می باشد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،خیابان استانداری،انتهای خیابان سعدی،جنب میدان نقش جهان. 
  2,200,000‏ ریال

  هتل جام فیروزه اصفهان

  هتل جام فیروزه اصفهان در مجاورت با میدان نقش جهان چشم انداز بسیار دلپذیری برای همگان به وجود می آورد.لابی هتل شامل فضای تمیز وراحت برای استراحت فراهم آورده.در کافی شاپ هتل می توان با فنجانی قهوه و نوشیدنی از خستگی سفر کم کرد.

  اتاقهای هتل جام فیروزه در طبقه اول واقع شده و 11 باب اتاق دارد.سوئیت های هتل هم دارای امکانات نظیری تلویزیون،یخچال،سشوار،لاندری،مینی بار،سرویس بهداشتی فرنگی وحمام ،تهویه هوا و اسپیلت می باشد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،خیابان سپه،خیابان حکیم. 
  1,500,000‏ ریال

  هتل مروارید اصفهان در خیابان حکیم اصفهان و نزدیک به برخی آثار تاریخی مانند چهل ستون، عالی قاپو، نقش جهان و بازار قیصریه قرار دارد.هتل مروارید محیطی آرام و اتاق های تمیزو با امکانات رفاهی مناسب دارد.پرسنل خونگرم و خوش برخوردند و دسترسی به رستورانها و فروشگاه ها راحت است.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،خیابان هشت بهشت غربی،مابین چهارراه ملک و گلزار، 
  2,860,000‏ ریال

  هتل زنده رود اصفهان

  هتل زنده رود اصفهان دارای فضای کاملا نوساز و مدرن در شش طبقه و نزدیک به مکان های تاریخی و گردشگری ساخته شده است.اتاقهای هتل با روشنایی کافی و چیدمان زیبا فضای آرامش بخشی به ارمغان می آورد.فاصله هتل تا میدان نقش جهان 8دقیقه با خودرو و تا بازار تاریخی اصفهان 11دقیقه با خودرو می باشد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،میدان امام حسین،ابتدای چهارباغ پایین. 
  2,000,000‏ ریال

  هتل نقش جهان اصفهان در نزدیکی میدان نقش جهان و در ابتدای خیابان چهارباغ پایین یکی از خیابان های زیبای اصفهان قرار گرفته است.از امکانات این هتل میز اطلاع رسانی به گردشگر و رستوران میباشد.همچنین در نزدیک هتل کافه و رستوران قرار دارد.دسترسی به مرکز شهر نیز از طریق هتل نقش جهان بسیار آسان است.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،خیابان مسجدسید،چهارراه وفایی. 
  1,450,000‏ ریال

  هتل آوا اصفهان در خیابان مسجد سید در مرکز شهر اصفهان قرار دارد.هتل آوا دارای 20 اتاق تمیز با امکانات رفاهی متناسب با نیاز مسافران بوده و با ارائه خدمات مناسب و قیمت به صرفه هتلی خوب برای اسکان مسافران است.در نزدیکی هتل رستوران،سوغاتی فروشی،ایستگاه اتوبوس و تاکسی برای دسترسی راحت به جاذبه های شهر اصفهان قرار دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،خیابان چهارباغ عباسی،روبروی خیابان آمادگاه،50 متر به طرف سی و سه پل 
  2,450,000‏ ریال

  هتل پارس اصفهان

  هتل پارس اصفهان در قلب شهرتاریخی و زیبای اصفهان قراردارد.موقعیت مکانی و جغرافیایی این هتل بی نظیر می باشد.این هتل جز هتل های قدیمی و نوستالژی اصفهان محسوب می شود. این هتل در مجاورت رستوران شهرزاد، کافه فندق و بریانی هشت بهشت قراردارد.نزدیکی این هتل به سایت های تاریخی و فرهنگی هم جای خود دارد.وقتی از هتل خارج شده و خیابان چهارباغ را ادامه داده به پل سی و سه می رسیم که فضای چشم انداز شب هنگام این رودخانه مثال زدنی است.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،میدان آزادی،بلوار دانشگاه،ابتدای توحید 
  2,000,000‏ ریال

  هتل مدرس اصفهان

  هتل مدرس اصفهان هتل سه ستاره دارای زیربنای 4000 مترمربع در خیابان توحید شهر واقع شده است.این هتل از نظر موقعیت مکانی به مراکز اداری و پزشکی و درب دانشگاه نزدیک بوده و ازین رو مورد توجه اساتید و دانشجویان و گروههای تجاری جهت شرکت در نمایشگاهها بوده.این هتل درمسیر رفتن به کلیسای وانک و دیگر نقلط زیبای اصفهان قرارگرفته است.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،خیابان هاتف،روبروی کوچه مشیر 
  5,700,000‏ ریال

  هتل آوین اصفهان یکی از هتل های چهارستاره اصفهان می باشد . موقعیت مکانی هتل آوین اصفهان به گونه ای بوده که به جاذبه های گردشگری شهر از جمله میدان تاریخی نقش جهان، سی وسه پل و سایر اماکن باستانی و دیدنی شهردسترسی سریع و بهتری دارد. هتل آوین اصفهان در دو طبقه و 70 باب اتاق که شامل اتاق های طلایی و نقره ای و سوئیت می باشد ساخته شده است. یکی از امتیازات ممتاز هتل آوین قرارگیری در محدوده خارج از طرح ترافیک می باشد.

  موقعیت مکانی هتل آوین

  فاصله هتل نسبت به میدان نقش جهان 4 دقیقه با خودرو ، فاصله تا بازار شهر 10 دقیقه با خودرو ، فاصله تا سی و سه پل 11 دقیقه با خودرو ، فاصله تا فرودگاه اصفهان 34 دقیقه با خودرو و فاصله تا پایانه مسافربری اصفهان 22 دقیقه با خودرو می باشد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،خیابان مسجدسید،حدفاصل چهارراه تختی و سه راه طیب. 
  2,100,000‏ ریال

  هتل طوطیا اصفهان

  هتل دوستاره طوطیا اصفهان درمرکز شهر اصفهان قرار دارد.این هتل موقعیت جغرافیایی و مکانی خوبی از لحاظ نزدیکی به اماکن تاریخی ،فرهنگی و تفریحی دارد. از مزایای این هتل مجاورت با پایانه مسافربری ،فرودگاه و ایستگاه قطار می باشد.

  فاصله هتل تا فرودگاه 33 دقیقه با ماشین، فاصله تا پایانه مسافربری 24 دقیقه با ماشین می باشد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان، خیابان مسجد حکیم ، هتل آپارتمان حکیم اصفهان. 
  2,000,000‏ ریال

  هتل آپارتمان حکیم اصفهان در مرکز شهر اصفهان قرار گرفته شده است. هتل آپارتمان حکیم با توجه به موقعیت مکانی مناسب و پایین بودن هزینه های اقامت یکی از پرطرفدارترین هتل آپارتمان های اصفهان می باشد. این هتل آپارتمان به جاذبه های گردشگری اصفهان از جمله میدان نقش جهان ، بازار تاریخی و اماکن تاریخی و باستانی دسترسی راحتری دارد.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،هارونیه ،خیابان مسجدعلی،پلاک 1 
  1,700,000‏ ریال

  خانه دیبایی اصفهان با قدمت 380 ساله به یکی از مهمان خانه های تاریخی تبدیل گشته است.این خانه سنتی دارای دارای دو اناق تک نفره،پنج اتاق دونفره و دو اتاق سه نفره دارد.محل اصلی پذیرایی از مهمانان شاه نشین این خانه است که در تمامی خانه های تاریخی ایرانی یافت می شود. شبستان این خانه بعنوان رستوران این هتل تعبیه شده است.

 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان،خیابان چهارباغ خواجو،خیابان شهدای خواجو 
  4,800,000‏ ریال
 • اصفهان , اصفهان
  اصفهان. خیابان ابن سینا. کوچه میرعلاالدین. کوچه باباسنگکی. کوچه مسجد جامع 
  3,850,000‏ ریال

  خانه تاریخی ایروانی در قلب شهر تاریخی اصفهان در مجاورت مسجد جامع اصفهان قرار گرفته است. معماری منحصر به فرد این بنای دویست ساله به دوران قاجار باز می گردد. پس از بازسازی و نوسازی بنا به ثبت ملی رسیده است. اقامتگاه ایروانی دارای 5 باب اتاق در سه ضلع می باشد. تمامی اتاق ها مشرف به حیاط ، حوض و باغچه گلکاری شده آن می باشند.

  رستوران عمارت با پنجره های رنگین اورسی دارای مهمترین منظره از استخر و باغچه گلهایی است که قبلا به منظور استفاده مهمانان مهم و ارباب خانه استفاده شده است. در تراس این مجموعه با دیواره های مشبک، چشم اندازی زیبا با مناره ها و گنبد مسجد جامع ایجاد شده است که اکنون در این مکان کافی شاپ ایروانی دایر است.

رزرو هتل های اصفهان

قیمت هتلهای اصفهان:

نرخ اقامت هتل های اصفهان باتوجه به فصل کم کار و پرکار تغییر میکند. برای اطلاع از قیمت هتل های اصفهان ، تاریخ مد نظر خود را در قسمت بالا وارد نمایید تا قیمت ها بصورت آنلاین برای همان روز نمایش داده شود. در قسمت جستجوی بالا، بعد ازوارد کردن تاریخ خود، میتوانید قیمت ها را فیلتر نمایید. برای این کار از فیلتر قیمت در سمت راست همین صفحه استفاده نمائید تا هتل ها از قیمت کم به زیاد مرتب شود .هتل هایی مانند هتل همام ،هتل جلفا ، هتل کاوه و هتل نگین جی می باشد.


موقعیت مکانی هتلهای اصفهان:

استخوان بندی شهر اصفهان بر دو محور عمودبرهم استوار است. یکی محور طبیعی زاینده رود و دیگری محور مرکزی شهر است. هتل هایی که در حاشیه زاینده رود قرار گرفته اند عبارتند از هتل کوثر، هتل پارسیان سوئیت ، هتل اسپادانا ، هتل ملل ، هتل اصفهان و هتل آسمان. هتل هایی که در بافت قدیمی، تاریخی و مرکزی شهر ساخته شده اند عبارتند از هتل عالی قاپو ، هتل سفیر ، هتل عباسی ، هتل شیخ بهایی ،هتل ستاره و هتل پیروزی.

در ساخت هتلهای اصفهان سعی شده که تمام اصول و استاندارد شهرسازی رعایت شود. بعضی از هتلهای موجود دارای بافت سنتی بوده که نمونه آن هتل سنتی ابن سینا و هتل سنتی عتیق اصفهان می باشد و بعضی از هتل ها هم دارای معماری جدید و مدرنی می باشد که نمونه آن هتل 5ستاره کوثر می باشد.


هتل های برتر از نظر مسافران:

برای جستجوی هتل های برتر از دیدگاه مسافران شما میتوانید از فیلتری بنام پرامتیازترین در سمت راست صفحه استفاده نمایید تا هتل ها بر اساس امتیاز دهی مسا فران از زیاد به کم مرتب شوند.هتل های برتر از نظر مسافران هتل عباسی ، هتل کوثر، هتل عالی قاپو، هتل آسمان و هتل آوین می باشد.


هتل های نزدیک به جاذبه های اصفهان:

برای جستجوی هتل های مجاور جاذبه های دیدنی اصفهان شما میتوانید در سمت راست صفحه روی جاذبه ی مد نظر کلیک کرده تا هتل های نزدیک به جاذبه را نمایش دهد.


هتل های 5 ستاره اصفهان:

برای جستجوی هتل ها بر اساس ستاره ی هتل ها، شما میتوانید در سمت راست صفحه از فیلتر ستاره ها استفاده کرده وبراساس آن به جستجوی هتل های براساس درجه و استاندارد بپردازید. در حال حاضر در سطح شهر اصفهان هتل کوثر و هتل عباسی جز هتل های 5 ستاره محسوب می شوند.

/ ایران / اصفهان / اصفهان / هتل های اصفهان