هتل های اشتوتگارت

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

اشتوتگارت

اشتوتگارت پایتخت ایالت بادن وورتمبرگ در کشور آلمان است. یکی از بزرگترین مناطق اقتصادی و تجاری این کشور به حساب می آید. باله اپرا و ارکستر سمفونیک این شهر زبانزد است. اکر به این شهر سفر کردید از موزه مرسدس بنز باغ وحش و باغ گیاه شناسی آن دیدن نمایید. فضای سبز بیش از بناهای شهری در اشتوتگارت به چشم میخورد. از آثار تاریخی شهر میتوان از منطقه عصر حجر نیز نام برد.

کارخانه مرسدس بنز پورشه و لوازم الکترونیکی بوش در این شهر مستقر میباشند.

جاذبه های اشتوتگارت

موزه مرسدس بنز

موزه پورشه

پارک نکار

باغ گیاه شناسی و باغ وحش ویلهیما

میدان قصر

پارک کیلس برگ

کتابخانه اشتوتگارت

تپه های رابل

برترین هتل های اشتوتگارت از نگاه گردشگران

ALTHOFF HOTEL AM SCHLOSSGARTEN

STEIGNEBERGER GRAF ZEPPELIN

MOEVENPICK HOTEL STUTTGART AIRPORT & MESSE

WALDHOTEL STUTTGART

ARCOTEL CAMINO

PULLMAN FONTANA STUTTGART

LE MERIDIEN STUTTGART

DORMERO HOTEL STUTTGART

LE MERIDIEN HOTEL STUTTGART

DORMERO HOTEL STUTTGART

KRONEN HOTEL STUTTGART

HILTON GARDEN INN STUTTGART NECKARPARK

قیمت هتل های اشتوتگارت

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای اشتوتگارت را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر اشتوتگارت را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های اشتوتگارت در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل اشتوتگارت

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر اشتوتگارت ، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به اشتوتگارت سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

رزرو هتل جهت وقت سفارت ( سربرگ هتل )

جهت وقت سفارت امکان رزرو هتل با شماره رزرو همراه با بیمه مسافرتی و پرینت پرواز وجود دارد.

به همین منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره با شماره 42063000-021 تماس حاصل فرمایید.

/ جهان / آلمان / اشتوتگارت / هتل های اشتوتگارت