هتل های اسپارتا

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

اسپارتا

اسپارتا یکی از شهرهای کشور ترکیه و مرک استان اسپارتاست.

این شهر پوشیده از دشتهای گل سرخ میباشد. به همین خاطر گلاب عطر و روغنش معروف است. از اواسط ماه می فرایند تولید شروع شده و تا اواسط ماه ژوئن ادامه دارد. به همین خاطر گاه اسپارتا را شهر گل نیز مینامند.

مسجد فردوس پاشا از دیدنی های این شهر به حساب می آید.

جاذبه های اسپارتا

موزه اسپارتا

مسجد فردوس پاشا

پارک ملی یزیلی کانیون

پارک ملی کیزلی داغ

پارک ایاس

موزه اولوبرلو

برترین هتل های اسپارتا از نگاه گردشگران

KOC HOTEL SPARTA

PSIDLA HOTEL

HOTEL ARTAN

HOTEL ALTUG

ISPERIA DAVRAZ HOTEL

SDU ARASTIRMA VE UYGULAMA HOTEL

قیمت هتل های اسپارتا

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای اسپارتا را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر اسپارتا را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های اسپارتا در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل اسپارتا

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر اسپارتا، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به اسپارتا سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

/ جهان / ترکیه / اسپارتا / هتل های اسپارتا