هتل های استکهلم

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

استکهلم

استکهلم پایتخت کشور سوئد و تلفیقی از جاذبه های مدرن و تاریخی که در آن جای دارد. با بازدید از قصر سلطنتی رتینگ هولم و آرامگاه وودلند سفری بیاد ماندنی برای خود رقم بزنید. در خیابان ها و کوچه های سنگ فرش شده شهر و در کنار پل های زیبای شهر که از روی کانال های آبی شهر رد میشوند قدم زده و روزهای فراموش نشدنی را تجربه کنید. استکهلم بر روی چهارده جزیره که با پل پیوند دارند بنا شده و این شهر با پیرامونش 24000 جزیره دارد. طول روز در استکهلم در اوایل تابستان بیش از 18 ساعت و در اواخر پاییز در حدود 6 ساعت است.

اماکن دیدنی استکهلم

موزه واسا

باغ دژور

موزه اسکانسن

باغ میلز

کانال های آبی استکهلم

قصر رتینگ هولم

خانه اپرا

فعالیت های تفریحی

کشتی های تفریحی

دوجرخه سواری

قایق سواری

کایت سواری

برترین هتل های استکهلم از نگاه گردشکران

RADISSON BLU WATERFRONT HOTEL

HTL KUNGSGATAN

HOTEL RIVAL

SHRATON STOCKHOLM HOTEL

NOBIS HOTEL

HILTON STOCKHOLM SLUSSEN

GRAND HOTEL

LYDMAR HOTEL

MOTEL L

HOTEL DIPLOMAT

قیمت هتل های استکهلم

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای استکهلم را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر استکهلم را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های استکهلم در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل استکهلم

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر استکهلم، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به استکهلم سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

/ جهان / سوئد / استکهلم / هتل های استکهلم