هتل های ازمیر

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

هتل در ازمیر

ازمیر سومین شهر ترکیه یکی از مراکز مهم تجاری و حمل و نقل ترکیه و پرشتاب ترین شهر از نظر رشد و توسعه در ترکیه محسوب می شود. از جمله جاذبه های توریستی آن میدان کوناک، قلعه کادیفکال ، قلعه آگورا، آسانسور ، تله فریک که تله کابین ازمیر محسوب می شود، موزه هنر، موزه تاریخ طبیعی، دریای آبی اژه، ساحل چشمه و فوجادیکیلی، خیابان آتاتورک (کوردون)، مرکز خرید کوناک پیر ، مرکز خرید فروم ، مرکز خرید بالکوواف و کارفور پارک فرهنگ و خیابان آلساناک می باشد. برای اقامت در ازمیر اکثر هتل ها در میدان آتاتورک قرار گرفته و انواع مختلف هتل را می توانید در آنجا بیابید.

هتل های پیشنهادی گردشگران در ازمیر

Key Hotel,Swissotel Grand Efes Izmir,Turquise Agean beach House,Renaissance Izmir Hotel

پنج هتل پیشنهادی آتالند برای اقامت در هتل های ازمیر

- سویسوتل گراند اِفِس ازمیر Swissotel Grand Efes Izmir

آدرس: Gaziosmanpasa Bulvari No: 1 , Izmir 35210

- رنسانس ازمیر هتل Renaissance Izmir Hotel

آدرس: Akdeniz Mah., Gaziosmanpasa Bulvari, No: 16 Konak , Izmir 35210

- مِت بوتیک هتل Met Boutique Hotel

آدرس: Cankaya Mah. Gazi Bulv. No:124 , Izmir 35280

- هتل بایلان Hotel Baylan

آدرس: Anafartalar Cad. 1299 Sok. 8 | Basmane, Izmir 35240

- موونپیک هتل ازمیر Moevenpick Hotel Izmir

آدرس: Cumhuriyet Blv. 138 , Izmir 35210

نقاط توریستی مهم ازمیر

- Konak Square

- Izmir Ataturk Stadium

- Agora

- Smyrna Ruins

- Izmir Museum of History and Art

- Hisar Mosque

- Bostanli Market

- Basmane Square

- Izmir Internaional Fair

- Saat Kulesi

- Kulturpark

- Ismet Inonu Art Center

- Izmir Halkapinar sport Hall

- Bostanli Karsiyaka Open Air Theatre

- Konak Pier Shopping Mall

- Balcova Cable Car

- Izmir hippodrome

- Blue Moaque

ویزای ترکیه

در حال حاضر اتباع ایرانی بدون اخذ روادید می توانند به ترکیه مسافرت نمایند و به مدت حداکثر 3 ماه در این کشور اقامت داشته باشند. سفر به این کشور از طریق وسائل نقلیه زمینی (اتوبوس و قطار) و هواپیما امکان پذیر می باشد.

قیمت هتل های ازمیر

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای ازمیررا بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر ازمیر را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های ازمیردر تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل ازمیر

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر ازمیر، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به ازمیرسفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

/ جهان / ترکیه / ازمیر / هتل های ازمیر