هتل های ارزروم

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

ارزروم

ارزروم بهشت دوستداران معماری...

شهری با بازارچه های قدیمی مساجد و مدارس بجا مانده از دوران مغول و سلجوقی که همگی از فراز کوه های پالاندوکن و زیر آسمان همیشه آبی شهر تصویری بی نظیر را برای گردشگران رقم میزند.

اگرچه ارزروم یکی از مذهبی ترین شهرهای ترکیه است با این وجود در کنار زندگی سنتی زندگی به سبک مدرن نیز در آن جریان دارد.

پیست اسکی پالاندوکن در دامنه های این رشته کوه نیز یکی از جاذبه های تفریحی و دیدنی ارزروم محسوب میشود.

مکان های دیدنی ارزروم

کوهستان پالاندوکن

آبشار ترتوم

مدرسه یاقوتیه

مسجد رحمان قاضی

دریاچه ترتوم

مسجد مصطفی پاشا

موزه آتاتورک

مدرسه دو مناره

کاخ ارزروم

کاروانسرای رستم پاشا

فعالیت های تفریحی در ارزروم

اسکی

بازدید از اماکن تاریخی

برترین هتل های ارزروم از نگاه گردشگران

XANADU SNOW WHITE

RENAISSANCE POLAT ERZURUM HOTEL

OTEL BAY

DEDEMAN PALANDOKEN

DEDEMAN PALANDOKEN SKI LODGE

PALAN OTEL

GRAND HITIT HOTEL

POLAT HOTEL

قیمت هتل های ارزروم

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای ارزروم را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر ارزروم را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های ارزروم در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل ارزروم

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر ارزروم، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به ارزروم سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

/ جهان / ترکیه / ارزروم / هتل های ارزروم