هتل های اتاوا

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

اتاوا

اتاوا پایتخت کانادا مرکز فرهنگ و سیاست و شهری با آب و هوای معتدل میباشد.

مرکز این شهر معماری چشم نوازی دارد که گردشگران را جذب خود مینماید. از گالری ملی کانادا گرفته تا موزه طبیعت و یا موزه هواپیما.... کانال آبی ریدو در تابستان مکان مناسبی برای قایق سواریست و در فصل زمستان تبدیل به بزرگترین پیست پاتیناژ جهان میشود.پارک گاتینو و بازار قدیمی اتاوا هم تماتی گردشگران و دوچرخه سواران را گرد هم می آورد و جزو پربازدیدترین اماکن تفریحی در اتاواست.

مکان های دیدنی در اتاوا

موزه جنگ کانادا

کانال ریدو

گالری ملی کانادا

برج صلح

موزه جنگ سرد کانادا

موزه هواپیما

موزه طبیعت کانادا

رودخانه اتاوا

مرکز هنرهای ملی

پارک ماژورهیل

موزه بای تون

گالری هنر اتاوا

باغ وحش کروکدیل ها

فعالیت های تفریحی در اتاوا

رفتینگ

دوچرخه سواری

قایق سواری

کشتی های تفریحی

ماهیگیری

گلف

بهترین هتل های اتاوا از نگاه گردشگران

FAIRMONT CHATEAU LAURIER

THE BUSINESS INN AND SUITES

LORD ELGIN

ALBERT AT BAY SUITE HOTEL

THE WESTIN OTTAWA

LES SUITES HOTEL OTTAWA

ARC THE HOTEL

BEST WESTERN PLUS VICTORIA PARK SUITES

HAMPTON INN BY HILTON OTTAWA

NOVOTEL OTTAWA

قیمت هتل های اتاوا

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای اتاوا را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر اتاوا را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های اتاوا در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل اتاوا

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر اتاوا، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به اتاوا سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

/ جهان / کانادا / اتاوا / هتل های اتاوا