هتل های آمل

هتل های آمل
 • مازندران , آمل
  شهر آمل، خیابان انقلاب، روبروی شهرداری 
  1,850,000‏ ریال

  هتل سه ستاره شهر آمل (شهرداری سابق) از جمله هتل های با سابقه و قدیمی این بوده و از ویژگی های این هتل واقع شدن آن در مرکز شهر و نزدیکی به ساختمان شهرداری و همچنین دسترسی آسان به پل معلق و پل 12 چشمه آمل می باشد.

 • مازندران , آمل
  کیلومترپنجم ،جاده آمل محمود آباد ،هتل نیلوفر 
  1,700,000‏ ریال

  هتل سه ستاره نیلوفر آمل که در جاده آمل به محمودآباد واقع شده است داراي موقعيتي بين ساحل و جنگل با نمایی زیبا، جدید ،امکانات مناسب و اتاق های تمیز و شیک آماده پذیرایی از گردشگران و مهمانان گرامی است.

 • مازندران , آمل
  لاریجان - جاده هراز - کیلو متر ۱۰۰ جاده تهران-آمل، آبگرم لاریجان 

  هتل آپارتمان لوتوس لاریجان آمل

  هتل آپارتمان لوتوس لاريجان در دامنه سرسبز قله دماوند در منطقه لاريجان محلي معروف به آبگرم لاريجان در فاصله يكصد كيلومتري تهران ودر مسير جاده ارتباطي تهران به آمل (جاده هراز) واقع شده است. در نزدیکی هتل آپارتمان لوتوس لاریجان آمل جاذبه هاي گردشگري از جمله چشمه آب گرم معدني با املاح فراوان راه اندازي شده است همچنين امكاناتي نظير استخر در هتل آپارتمان لوتوس لاریجان آمل وجود دارد.

رزرو هتل های آمل

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های آمل را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در آمل را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید.

کجای آمل هتل بگیرم

برای اقامت در آمل هم هتل های ساحلی و هم جنگلی را میتوانید انتخاب کنید.

هتل های ساحلی آمل

هتل نیلوفر آمل در مکان بین جنگل و دریا قرار گرفته و با اقامت در این هتل به راحتی میتوانید به ساحل زیبای دریای خزر برسید و همزمان از منظره زیبای جنگل لذت ببرید.

هتل های جنگلی آمل

هتل اپارتمان لوتوس لاریجان در منطقه ای زیبا در مسیر جاده ارتباطی تهران به آمل و در نزدیکی جاذبه های گردشگری بسیاری قرار گرفته است.

هتل های با قیمت ارزان تر

هتل نیلوفر آمل از قیمت کمتری برخوردار است.


/ ایران / مازندران / آمل / هتل های آمل