هتل های آمستردام

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

آمستردام

این شهر با خانه های رنگارنگ کانال ها و پل ها یکی از زیباترین شهرهای اروپا بحساب می آید. اگر به این شهر سفر میکنید بازدید از خانه آن فرانک موزه ون گگ و بزرگترین بازار گل جهان را جزیی از برنامه سفر خود قرار دهید. دوچرخه ای کرایه کرده و همانند هزاران نفر از ساکنین در خیابانها رفت و آمد کنید و یا با قدم زدن در کوچه ها مناظر شگفت انگیزی را از زیر نظر بگذرانید. جهت اقامت خانه های قایقی را جایگزین هتل کرده و سفری شگفت انگیز و بیاد ماندنی را برای خود رقم بزنید.

مناطق دیدنی

موزه ملی

خانه آن فرانک

موزه ون گگ

کتابخانه مرکزی

پارک ون دل

موزه رسیستانس

کانال امپرور

باغ وحش آرتیس

خیابان بوربن

موزه آمستردام

فعالیت های تفریحی

قایق سواری

دوچرخه سواری

گشت و گذار در خیابانهای شهر

بالون سواری

بهترین هتل های آمستردام از نگاه گردشگران

The Torten

De L’Europe Amsterdam

Sofitel Legend The Grand Amsterdam

Westcord Fashion Hotel Amsterdam

Hotel Golden Tulip Amsterdam West

Double Tree By Hilton Hotel Amsterdam Central Station

Ambassade Hotel

Grand Hotel Amraath Amsterdam

Moevenpick Hotel Amsterdam City Center

Hotel Van Gogh

قیمت هتل های آمستردام

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای آمستردام را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر آمستردام را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های آمستردام در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل آمستردام

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر آمستردام، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به آمستردام سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

رزرو هتل جهت وقت سفارت ( سربرگ هتل )

جهت وقت سفارت امکان رزرو هتل با شماره رزرو همراه با بیمه مسافرتی و پرینت پرواز وجود دارد.

به همین منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره با شماره 42063000-021 تماس حاصل فرمایید.

/ جهان / هلند / آمستردام / هتل های آمستردام