بلیط هواپیمای گوانگجو

1
0
0

رزرو بلیط گوانگجو

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد گوانگجو از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه بین المللی بایون گوآنگجو (Guangzhou Baiyun International Airport)

فرودگاه بایون گوانگجو

فرودگاه بین المللی گوانگجو که با کد یاتا CAN شناخته میشود، دومین فرودگاه پر رفت و آمد چین است. این فرودگاه در سال ۲۰۰۴ افتتاح شد تا جایگزین فرودگاه قدیمی شهر شود. فرودگاه گوانگجو حدود ۳۰ کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد.

ترانسفر از فرودگاه به شهر گوانگجو

ترانسفر در گوانگجو

برای رفت و آمد به فرودگاه و بالعکس علاوه بر تاکسی و اتوبوسهای ویژه فرودگاه ، از خطوط مترو هم می توانید استفاده کنید. ایستگاه آخر خط ۳ متروی گوانگجو در طبقه پایین سالن اصلی فرودگاه بایون است که به همه جای شهر دسترسی آسان دارد. البته فرودگاه گوانگجو برای اکثر مقاصد اصلی و هتل های مهم شهر اتوبوس ویژه دارد که جلوی درب های خروجی سالن مسافران را به شهر منتقل می کنند. مسیر های رفت و ایستگاههای برگشت در تابلوها نوشته شده ولی در صورت نیاز از راهنمایانی که با لباس فرم ایستاده اند می توانید کمک بگیرید.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه گوانگجو

چاینا ساترن

چاینا ساترن China Southern، ایر چاینا Air China، تای ایرویز Thai، ایر ایندیا Air India ، هلی ایر موناکو Heli Air Monaco، ترکیش ایر Turkish Airlines، امارات Emirates، مالزین ایر Malaysian Air و ایروفلوت Aeroflot

خط هوایی مستقیم تهران به گوانگجو و بلعکس

ماهان ایرMAHAN AIR

پروازهای غیرمستقیم پیشنهادی

چاینا ساترن CHINA SOUTHERN

تای ایرویز THAI AIRWAYS

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی گوانگجو

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر گوانگجو ، میتوانید هتل های گوانگجو را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بلیط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای گوانگجو را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به گوانگجو ، اطلاعات ویزای گوانگجو را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه