بلیط هواپیمای کیش

1
0
0

راهنمای رزرو آنلاین بلیط هواپیمای کیش

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد کیش از طریق باکس جستجوی بالا، ابتدا مبدا و نوع بلیط (رفت و برگشت و یا رفت) را مشخص کرده و سپس تعداد افراد را انتخاب نمایید و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید. ( دقت نمایید هنگام رزرو، سن نوزاد - زیر 2 سال - و خردسال - 2 تا 12 سال - را درست وارد کرده باشید).

فرودگاه بین المللی کیش

فرودگاه کیش در جزیره کیش در غرب استان هرمزگان واقع شده است . در فرودگاه بین المللی کیش بیش از 13 شرکت هواپیمایی داخلی به صورت منظم فعالیت دارند . پروازهای این فرودگاه به صورت روزانه به بیش از 10 مسیر داخلی و 2 مسیر خارجی انجام می شود. فرودگاه کیش از نظر تعداد مسافرین چهارمین فرودگاه پر رفت و آمد ایران است و روزانه پذیرای هزاران مسافر داخلی و خارجی می باشد. ایام جشنواره تابستانی کیش جزو شلوغ ترین زمان های این فرودگاه است.

قوانین فرودگاهی هواپیمایی کیش

- مسافران محترم جهت دریافت کارت سوار شدن و تحویل توشه خود در پروازهای داخلی دو ساعت و در پروازهای بین المللی 3 ساعت قبل از زمان حرکت هواپیما در سالن فرودگاه حضور داشته باشند.

- زمان خاتمه پذيرش مسافر در پروازهاي بین المللی 45 دقيقه قبل از پرواز و در پروازهای داخلی 30 دقيقه قبل از پرواز است و پس از این زمان شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال پذیرش مسافران ندارد.

- در صورت دیر رسیدن مسافر پرواز هواپیمایی کیش تاخیر نخواهد داشت و جای مسافرانی كه درساعت مقرر به باجه پذيرش مراجعه نكنند باطل و بلیط آنان شامل جریمه مربوطه خواهد شد.

- جهت تعيين شماره صندلي و دريافت رسید توشه همراه وكارت سوار شدن به هواپيما، بلیط خود را به مسئولين کانتر پذیرش مسافرتحويل دهيد. در حفاظت از كارت سوار شدن به هواپيما و بليط و رسید توشه همراه خود دقت فرماييد.

- در داخل هواپیما حتما بر روی صندلی تعیین شده بنشینید.

- به خاطر مسائل امنیتی از قبول جامه دان سایر مسافرینی که همراه شما نیستند خودداری کنید.

- کشیدن سیگار در کلیه پروازهای هواپیمایی کیش ممنوع است.

- برای بهمراه داشتن مدارک و اشیاء همراه قابل حمل بداخل هواپیما به تابلوهای هشدار دهنده که در پشت کانتر پرواز و سایر نقاط و در جلوی گیت تشخیص هویت قراردارد توجه نمائید.

ورود به سالن ترانزیت

- پس از اتمام امور مربوط به كنترل بليط و دريافت كارت سوار شدن به هواپيما، برای ورود به سالن انتظار، بليط و كارت سوار شدن به هواپیما را بهمراه شناسنامه، كارت شناسايی ( در پروازهای داخلی ) و گذرنامه در پروازهای بین المللی، به مأمورين كنترل ارائه دهيد.

- بازرسی نهایی، به منظور حفظ ايمنی پروازها انجام می شود.در آخرين مرحله تشريفات فرودگاهی و قبل از ورود به سالن انتظار، قسمت بازرسی نهايی قرار دارد. به منظور حفظ ايمنی پرواز كليه لوازم همراه شما در اين قسمت بازرسی می شود. پس از آن وارد سالن انتظار خواهيد شد كه در اين مرحله با اعلام شماره پرواز و مقصد از طريق بلندگوها برای سوار شدن به هواپيما به گیت خروجی مربوطه راهنمایی خواهيد شد.

- در آخرين مرحله و هنگام خروج از درب های خروجي برای سوار شدن به هواپيما، مسئولين قسمت گیت خدمات فرودگاهی با كنترل مجدد مدارک پروازی شما ( ويزا و گذرنامه ) بخشی از كارت سوار شدن به هواپيما را از آن جدا كرده و بخشی از آن را نيز در اختيار شما قرار می دهند كه بر اساس آن مهمانداران پرواز در داخل هواپيما شما را جهت استقرار در صندلی خود راهنمای خواهند نمود.

بار مجاز همراه مسافر

میزان بار مجاز و رایگان همراه برای مسافران دارای صندلی، 20 کیلوگرم و برای مسافران بدون صندلی (نوزادان) 10 کیلوگرم است.

بار دستی همراه مسافر برای حمل در کابین هواپیما، باید حداکثر 5 کیلوگرم وزن با ابعاد 40*55*20 سانتی متر داشته باشد. ضمناً جمع ابعاد هر بسته نباید از 115 سانتی متر بیشتر باشد.

توجه داشته باشيد حمل مايعات ، اشيا شكستني ، ترشيجات ، مرباجات و هرگونه موادي كه موجب آسيب رساني به بسته هاي ديگر يا هواپيما شود به صورت بار همراه مجاز نيست، وسايل فوق را جداگانه و درجعبه‏ هاي محكم بسته بندي كنيد تا از طريق قسمت بار و بر اساس مقررات با بسته ‏بندي استاندارد ارسال شود،دقت كنيد كه بسته ‏هاي تحويلي به کیش ایر سالم باشند .

درصورتيكه بسته شما در هنگام تحويل داراي پارگي يا شكستگي باشد ، توسط مسئولين کیش ایر برچسب خاصي برآن الصاق مي شود كه در زمان تحويل ، مجاز به ادعاي خسارت نباشيدتوجه داشته باشيد كه اشياي شكستني يا ظروف حاوي مايعات را درون جامه‏ دان‏هاي خود قرارندهید

اوراق بهادار ، اشياء قيمتي ، زيور آلات و… درجامه دان خود قرار ندهید.

هواپیمایی کیش درصورت مفقود شدن اموال فوق هيچگونه مسئوليتي نمي پذيرد.

ليست اشياء ممنوعه

بمنظور رعايت اصول ايمني و امنيتي ، محدوديت‏هايي جهت حمل بعضي از اقلام همراه مسافر وجود دارد ( حمل اقلام ذيل بطوركلي با هواپيماي مسافري ممنوع می باشد)

- انواع مواد آتش زا و منفجره و سريع الاشتعال

- انواع كپسول و اسپري هاي شيميايي تحت فشار مانند گاز اشك آور

- بيهوش كننده ، لوازم دفاع شخصي و گاز مايع

- انواع مواد اسيدي و خورنده مانند اسيد و سركه

- انواع سلاح‏هاي گرم شامل سلاح ‏هاي نظامي ، شكاري و ساچمه زن

- انواع فشنگ جنگي ، شكاري و ورزشي

- انواع اشيا و ابزار برنده مانند تيغ موكت بري ، بطري ، شيشه ، چاقو ، دشنه ، قيچي ، ناخن گير ، تيغ جراحي ، پنجه بكس ، تيغ ريش تراشي و اشيا مشابه

- انواع ابزار مانند پيچ گوشتي ، آچار، چكش ، سيم ، طناب

- انواع اسلحه اسباب بازي كه شباهت زيادي به اسلحه حقيقي دارند

مسیرهای پروازی فرودگاه کیش

در حال حاضر از فرودگاه کیش به حدود ده شهر داخلی و شهرهای دبی و ابوظبی در کشور امارات پرواز مستقیم برقرار است و از طریق فرودگاه های تهران، شیراز، مشهد، دبی و ابوظبی به سراسر جهان به صورت غیر مستقیم به تمامی نقاط جهان دارای پرواز است.

پروازهای داخلی کیش شامل : تهران ، بندرعباس ، شیراز ، عسلویه ، مشهد ، اهواز ، آبادان ، اصفهان ، کرمانشاه ، رشت و ساری می باشد.

خدمات فرودگاه کیش

فرودگاه بین المللی کیش علاوه بر حمل بار و مسافر و ترابری هوایی خدمات ویژه پاویون، خدمات لیموزین، دسترسی به اینترنت پرسرعت،رستوران، خدمات اورژانس پزشکی و بهداشتی، ، پارکینگ، امانت بار، بخش اشیا گمشده، خدمات بسته بندی بار، خدمات بانکی، صرافی، خدمات پستی و فروشگاه های خرید سوغاتی و تاکسی را به مسافران تور کیش و ساکنین جزیره زیبای کیش ارائه می دهد.

ترانسفر از فرودگاه به شهر کیش

بدلیل هوای گرم و شرجی کیش، حتما بایستی در همان سالن فرودگاه یا درب خروجی سالن ، وسیله ترانسفر خود را انتخاب کنید، وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو و قطار شهری در کیش وجود ندارد، اتوبوس نیز بسیار ضعیف سرویس می دهد. لذا بایستی حتما تاکسی سوار بشوید و حتما از تاکسی های رسمی و کولر دار استفاده نمایید، فاصله فرودگاه تا مرکز شهر حدود 10 دقیقه با تاکسی می باشد. البته برخی از بازدیدکنندگان احتیاجی به وسیله حمل و نقل ندارند زیرا ممکن است هتلی که رزرو کرده اند شامل ترانسفر نیز باشد.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه کیش

اکثر ایرلاین های داخلی روزانه چندین پروازبه مقصد کیش دارند . پررفت آمدترین آنها هواپیمایی کیش ایر و منظم ترین آنها هواپیمایی ماهان می باشد. هواپیمایی کیش ایربا هدف توسعه فعالیتهای جزیره زیبای کیش، از طریق برقراری ارتباط با مراکز استان های کشور و اتصال به کشورهای حاشیه خلیج فارس در سال 1370 تأسیس شد و پس از اخذ مجوزهای لازم، فعالیت خود را از خرداد ماه همان سال با دو فروند هواپیمای اجاره ای آغاز کرد. این شرکت در حال حاضر، با تمام خصوصیات و استانداردهای لازم بین المللی، یکی از شرکت های عضو IATA و اولین شرکت هواپیمایی ایرانی دارای گواهینامه استاندارد ایمنی هوانوردی IOSA است.

سایر پروازهای مهم به فرودگاه کیش

هواپیمایی ماهان، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی آتا، هواپیمایی زاگرس، هواپیمایی معراج، هواپیمایی تابان، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی نفت

روزهای پرترافیک کیش

بیشتر رزروهای بلیط کیش به صورت آخر هفته یا ایام تعطیل است مثلا چهارشنبه رفت و جمعه برگشت می باشد لذا در این روزها نرخ بلیط های چارتری گران است . مناسب ترین نرخ های کیش ایام اول هفته و یا ایام غیر تعطیل می باشد

قیمت بلیط کیش

قیمت بلیط ها با توجه به روز و ساعت پرواز ، به صورت آنلاین تغییر می کند . این تغییرات را در هر لحظه می توانید در قسمت بالا چک کنید. در تاریخ هایی که تعطیلی یا مناسبت خاصی نیست و زمان خلوتی سفر می باشد، بلیط هواپیما کیش ارزان تر فروخته می شود.

پروازهای چارتری کیش

نوع پروازها در کنار قیمت آنها در لیست بلیط ها هنگامی که جستجو می کنید نوشته شده است ، معمولا پروازهای چارتری در حقیقت صندلی های اجاره شده توسط آژانس های مسافرتی می باشند که به منظور فروش همراه تور استفاده می شود ، در بعضی مواقع نیز به تنهایی فروش می رود ، باید دقت کنید که پروازهای چارتری قابل تغییر نام و کنسلی نمی باشند لذا در هنگام خرید آنها بایستی دقت فرمائید.

پروازهای سیستمی کیش

پروازهای منظمی که در برنامه خطوط هواپیمایی وجود دارد و طبق جدول زمانبندی طولانی مدت توسط ایرلاین ها اجرا می شود ، این پروازها مطابق با قوانین و مقررات هر ایرلاین قابل تغییر و عودت در زمان معین می باشد

درباره سفر به کیش بیشتر بدانیم

علاوه بر بلیط هواپیمای کیش ، شما می توانید هتل های کیش را نیز به صورت آنلاین از سایت آتالند رزرو فرمائید و یا اینکه اگر بخواهید در قالب تور مسافرتی سفر نمائید ، به صفحه تورهای کیش مراجعه نمائید . همچنین اطلاعات سفر به کیش و دیدنی های کیش به همراه رستوران های کیش به صورت کامل در سایت آتالند به همراه نظرات مسافران در دسترس می باشد

فیلتر بلیط
ساعت پرواز
 • صبح
 • عصر
 • شب
نوع پرواز
 • موجود
 • چارتر
 • سیستمی
 • اکونومی
 • بیزینس
ایرلاین
 • همه
 • ایران ایر IR
 • ماهان W5
 • کیش ایر Y9
 • قشم ایر QB
 • ایران ایر تور B9
 • کاسپین RV
 • کاسپین IV
 • تابان HH
 • آسمان EP
 • نفت NV
 • آتا I3
 • زاگرس ZV
 • پویا ZV
 • آزال J2
هتل های کیش