بلیط هواپیمای نیس

1
0
0

رزرو بلیط نیس

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد نیس از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه کوت دازور (Nice Côte d'Azur Airport)

فرودگاه نیس، فرانسه

فرودگاه نیس کوت دازور یک فرودگاه همگانی حمل و نقل با کد یاتا NCE است که یک باند فرود آسفالت بتن به طول ۲۵۷۰ متر دارد. این فرودگاه در شهر نیس کشور فرانسه و در ارتفاع ۴ متری از سطح دریا واقع شده است.

ترانسفر از فرودگاه به شهر نیس

ترانسفر شهر نیس فرانسه

فرودگاه نیس یکی از شلوغ ترین فرودگاه های فرانسه می باشد . متروی نیس در نزدیکی فرودگاه قرار دارد و گردشگران می توانند با مترو TER با به مرکز شهر بروند . پیاده نیز یک ساعته می توان به مرکز شهر رسید.نیس دارای یک شبکه اتوبوس رانی می باشد که به Lignes dAzur معروف است و شامل بیش از 100 مسیر میباشد . این شبکه شکل اصلی حمل و نقل شهری است که به TAM)Transport Alpes – Maritimes) معروف است . این شبکه تمام شهرهای استرن ریوریا را به هم وصل می نماید. متروی اصلی در نیس خط راه آهن ملی فرانسه (SNCF) نام دارد. این شبکه شامل TVG و متروی محلی TER می شود که برای رفتن به جاهای مختلف می توانید از آن استفاده نمایید. علاقمندان به دوچرخه سواری نیز می توانند با اجاره دوچرخه به تمام شهر بروند.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه نیس

ایرفرانس نیس فرانسه

ایر فرانس ،الاتحاد Etihad، اکراین اینترنشنال Ukraine International، کی ال ام KLM، لوفتانزا Lufthansa، امارات Emirates، ترکیش ایر Turkish Airlines، اتریشی Austrain، آلیتالیا Alitalia، قطر ایرویز QATAR AIRWAYS، امارات EMIRATES AIRLINE، الاتحاد ETIHAD AIRWAYS

TURKISH AIR ترکیش با توقف در فرودگاه آتاترک یا سبیها استانبول

*نــکـتـه بســیار مــهـم *

حتما به هنگام تهیه بلیت به فرودگاه ها دقت کنید به علت فاصله ی زیاد بین 2 فرودگاه در یک شهر حتما ادامه مسیر پرواز از همان فرودگاهی که توقف پرواز در آن بوده اقدام گردد.

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی نیس

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر نیس ، میتوانید هتل های نیس را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بلیط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای نیس را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به نیس ، اطلاعات ویزای نیس را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه