بلیط هواپیمای میلان

1
0
0

رزرو بلیط میلان

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد میلان از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه های میلان

فرودگاه مالپنسا میلان

- فرودگاه مالپنسا میلان (Milan Malpensa Airport) که با کد IATA: MXP و ICAO: LIMC شناخته میشود. فرودگاهی بین قاره ای از میلان است که مرکز اصلی آن شمال ایتالیا با دو پایانه های مسافری 1 Malpensa و Malpensa 2 و دارای یک ترمینال حمل و نقل می باشد. فرودگاه مالپنزا یکی از 3 فرودگاه محدوده متروپولیتن میلان است.این فرودگاه دو ترمینال دارد که یکی مخصوص پروازهای بین المللی داخلی ، غیر شنگن و اروپاست و دیگری مخصوص پروازهای هواپیماهای ارزان قیمت است. فرودگاه مالپنسا به 145 شهر پرواز بدون توقف دارد و هر هفته حداقل 917 پرواز داخلی و 4200پرواز بین المللی از این فرودگاه انجام می شود.

فرودگاه لینیت میلان

- فرودگاه لینیت ( Linate Airport) یک فرودگاه همگانی با کد یاتا LIN است که یک باند فرود آسفالت به طول ۲۴۴۲ متر دارد. این فرودگاه در شهر میلان کشور ایتالیا قرار دارد و در ارتفاع ۱۰۸ متری از سطح دریا قرار گرفته است. فرودگاه لینیت بیشتر برای پروازهای داخلی و بین المللی کوتاه استفاده می شود

فرودگاه اوریو میلان

- فرودگاه اوریو ال سریو(Orio Al Serio Airport) یک فرودگاه همگانی مسافربری با کد یاتا BGY است که یک باند فرود آسفالت به طول ۲۹۳۴ متر دارد. این فرودگاه در شهر برگامو کشور ایتالیا و در ارتفاع ۲۳۸ متری از سطح دریا قرار دارد. فرودگاه اوریو آل سریو دارای بلیط هایی با قیمت بسیار پایین است.

- فرودگاه پارما (Parma Airport) یک فرودگاه همگانی با کد یاتا PMF است که یک باند فرود آسفالت به طول ۲۱۲۲ متر دارد. این فرودگاه در شهر پارما کشور ایتالیا و در ارتفاع ۴۹ متری از سطح دریا قرار دارد.

ترانسفر از فرودگاه به شهر میلان

ترانسفر در میلان

در فرودگاه مالپنسا گزینه های زیادی برای رفتن به هتل خودتان وجود دارد: قطار سریع السیر مالپنسا، اتوبوس هایی که هر 30 دقیقه یک بار حرکت می کنند و همچنین تاکسی. در هنگام استفاده از تاکسی مطمئن شوید که عبارت Taxi autorizzato per il servizio aeroportuale lombardo بر روی آن نوشته شده باشد. اگر از تاکسی های متفرقه استفاده نمایید کرایه بیشتری از شما خواهند گرفت. در شهر میلان می توانید از تاکسی های کرایه ای، دوچرخه های کرایه ای و یا از حمل و نقل عمومی استفاده نمایید. اگر تاکسی کرایه نمایید می توانید دیگر شهرهای ایتالیا را نیز بازدید نمایید.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه میلان

هواپیمایی آلیتالیا

آلیتالیا Alitalia، لوفتانزا Lufthansa، ایروفلوت Aeroflot، امارات Emirates، ترکیش ایر Turkish airlines، اتریشی Austrian، قطری Qatar، اکراین اینترنشنال Ukraine international airlines و پگاسوس Pegasus

خط هوایی مستقیم از تهران به میلان و بلعکس

ماهان ایر MAHAN AIR

پروازهای غیرمستقیم پیشنهادی

اکراین اینترنشنال UKRAINE INTERNATIONAL AIRLINE

قطر ایرویز QATAR AIRWAYS

امارات EMIRATES AIRLINE

الاتحاد ETIHAD AIRWAYS

TURKISH AIR ترکیش با توقف در فرودگاه آتاترک یا سبیها استانبول

*نــکـتـه بســیار مــهـم *

حتما به هنگام تهیه بلیت به فرودگاه ها دقت کنید به علت فاصله ی زیاد بین 2 فرودگاه در یک شهر حتما ادامه مسیر پرواز از همان فرودگاهی که توقف پرواز در آن بوده اقدام گردد.

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی میلان

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر میلان ، میتوانید هتل های میلان را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بلیط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای میلان را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به میلان ، اطلاعات ویزای میلان را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه