بلیط هواپیمای مسکو

1
0
0

رزرو بلیط مسکو

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد مسکو از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه های مسکو

فرودگاه شرمتیوو مسکو

- فرودگاه بین المللی شرمتیوو( Sheremetyevo Airport) که با کدهای یاتا SVO، ایکائو UUEEشناخته می شود، در 29 کیلومتری شمال غربی مسکو قرار گرفته و قطب شرکت هواپیمایی ایرفلوت محسوب می شود و جزو سه فرودگاه بزرگ روسیه است. این فرودگاه از سال 2015 به پررفت و آمدترین فودگاه در روسیه تبدیل شده است. فرودگاه شرمتیوو در اصل به عنوان یک فرودگاه نظامی به نام شرمتیوسکی ساخته شد. فرودگاه بین المللی شرمتیوو دارای ۴ پایانهٔ مسافربری عملیاتی و یک پایانه برای استفاده های خصوصی و ویژه است. پایانهٔ A در سال ۲۰۱۲ میلادی در شرق پایانهٔ B ساخته و افتتاح شد. از این پایانه صرفاً برای پروازهای خصوصی و ویژه استفاده می شود. پایانهٔ B, که پیش تر شرمتیوو-۱ نامیده می شد، اساساً برای پروازهای ارزان قیمت داخلی ساخته شده بود. این پایانه در اوت ۲۰۱۵ میلادی تخریب شد. پروازهای چارتر و پروازهای به مقصد کشورهای مستقل همسود از پایانه C انجام می شود. پایانهٔ D در نوامبر ۲۰۰۹ میلادی افتتاح شد و در نزدیکی پایانهٔ F قرار دارد. پایانه E پروژه ای برای افزایش ظرفیت پایانه های D و F و محلی برای اتصال این دو پایانه بود که در سال ۲۰۱۰ میلادی افتتاح شد. پایانهٔ F در ۶ مه ۱۹۸۰ میلادی برای بازی های المپیک تابستانی ۱۹۸۰ ساخته شد. این پایانه، پیش تر شرمتیوو-۲ نامیده می شد و ۲۱ سکوی پرواز دارد و برای سرویس دهی به ۶ میلیون مسافر در سال طراحی شده بود.

فرودگاه ونکووا مسکو

- فرودگاه بین المللی ونوکووا که با کد یاتا VKO ، ایکائو UUWW شناخته می شود، در 28 کیلومتری جنوب غربی مرکز مسکو قرار گرفته و سومسن فرودگاه پر رفت و آمد در روسیه است.

فرودگاه دمودوو مسکو

- فرودگاه بین المللی دوموده دوو (Domodedovo International Airport) یک فرودگاه همگانی مسافربری با کد یاتا DME است که یک باند فرود بتن به طول ۲۶۰۰ متر دارد و در ارتفاع ۱۷۹ متری از سطح دریا قرار گرفته است. این فرودگاه، بزرگترین فرودگاه بین المللی است که در جنوب شرقی مسکو پایتخت روسیه قرار دارد و تا مرکز شهر ۴۲ کیلومتر فاصله دارد. این فرودگاه در ماه می سال ۱۹۶۵ رسماً آغاز فعالیت نمود. این فرودگاه اولین فرودگاه روسیه است که دارای باندهای پرواز موازی می باشد.

- فرودگاه بیکوف، فرودگاهی عمومی است که در 35 کیلومتری جنوب غرب مسکو و در بزرگراه ریازان قرار دارد.

ترانسفر از فرودگاه به شهر مسکو

ترانسفر در مسکو

از هر پنج فرودگاه به خطوط حمل و نقل عمومی دسترسی خواهید داشت؛ به این شکل که باید با ون های ویژه ی فرودگاهی تا یکی از ایستگاه های مترو بروید و از آن جا سوار مترو شوید. این راه ارزان تر، و البته کندتر، است.مینی بوس ها یا مارشروتکاهای بین فرودگاه بین المللی شرمتیوو ۱ و ایستگاه متروی رِچنوی، در مسیر رفت و برگشت، توقفی هم در فرودگاه شرمتیوو ۲ دارند. این مینی بوس ها وقتی ظرفیتشان تکمیل شد حرکت می کنند؛ یعنی حدود نیم ساعت یک بار. اگر می خواهید در شرمتیوو ۲ سوار این مینی بوس ها شوید، به ایستگاهی بروید که ۲۰۰ متر جلوتر از پایانه ی مسافری و درست در سمت راست پارکینگ قرار گرفته است. اگر سروکارتان با فرودگاه «دُمُدِدُوو» باشد، بهترین راه این است که از قطار سریع السیری که هر نیم ساعت از ایستگاه متروی پاوِلِتس به این فرودگاه می آید استفاده کنید.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه مسکو

هواپیمایی ایرفلوت

ایروفلوت Aeroflot، قطری Qatar، الاتحاد Etihad، لوفتانزا Lufthansa، اوکراین اینترنشنال Ukraine International Airlines، آزال Azerbaijan Airlines، ترکیش ایر Turkish Airlines و امارات Emirates

خط هوایی مستقیم از تهران به مسکو و بلعکس

ایران ایر IRAN AIR

ایروفلوت AEROFLOT

پروازهای غیرمستقیم پیشنهادی

AZAL AIR آزال ایر (باید توقف زیر 8 ساعت در باکو باشد)

الاتحاد ETIHAD، امارات EMIRATES AIRLINE، قطرایرویز QATAR AIRWAYS

PEGASUS پگاسوس با توقف در فرودگاه سبیها استانبول و TURKISH AIR ترکیش با توقف در فرودگاه آتاترک یا سبیها استانبول

*نــکـتـه بســیار مــهـم *

حتما به هنگام تهیه بلیط به فرودگاه ها دقت کنید به علت فاصله ی زیاد بین 2 فرودگاه در یک شهر حتما ادامه مسیر پرواز از همان فرودگاهی که توقف پرواز در آن بوده انجام گردد.

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی مسکو

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر مسکو ، میتوانید هتل های مسکو را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بلیط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای مسکو را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به مسکو ، اطلاعات ویزای مسکو را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه