بلیط هواپیمای لندن

1
0
0

رزرو بلیط لندن

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد لندن از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه های لندن

فرودگاه هیثرو لندن

- فرودگاه هیثرو لندن (London Heathrow Airport) که با کد یاتا LHR و ایکائو EGLL شناخته می شود، شلوغ ترین فرودگاه اروپا و از نظر تعداد مسافر بین المللی شلوغ ترین فرودگاه جهان و از معروفترین فرودگاه های اانگلستان است. هیثرو در منطقهٔ هیلینگدون شهر لندن و در ۲۴ کیلومتری غرب «چرینگ کراس» در مرکز لندن واقع شده است.فرودگاه لندن که در لفظ عموم اغلب آن را تنها با نام هیترو می شناسند و هیچ پیشوند یا پسوندی نیز به آن اضافه نمی کنند ، یکی از مهم ترین فرود گاه های جهان از نظر تردد مسافر است. این فرودگاه 5 ترمینال دارد.

فرودگاه گتویک لندن

- فرودگاه گتویک (Gatwick Airport) یک فرودگاه همگانی مسافربری با کد یاتا LGW است که در شهر کراولی، ساسکس غربی کشور انگلستان واقع شده است. این فرودگاه که دو باند آسفالت دارد بیشتر پروازهای آن مخصوص شهر لندن می باشد. در حال حاضر 60 ایرلاین در فرودگاه گاتویت فعالیت می نمایند.فرودگاه گاتویت به 60 شهر پرواز بدون توقف دارد.

فرودگاه شهر لندن

- فرودگاه شهر لندن ( London City Airport) که با کد یاتا LCY شناخته میشود و درشهر لندن کشور انگلستان و در ارتفاع ۶ متری از سطح دریا واقع شده است.

فرودگاه استانستد لندن

- فروگاه استانستد لندن (London Stansted Airport) که با کد یاتا STN و ایکائو EGSS شناخته میشود، فرودگاهی بین المللی در ناحیه اسکس و در فاصله 48 کیلومتری شمال شرق مرکز لندن است. صاحب و گردانندهٔ این فرودگاه سازمان بی ای ای (صاحب امتیاز فرودگاه های بریتانیا) است. این فرودگاه پس از فرودگاه های هیت رو و گاتویک سومین فرودگاه شلوغ لندن است. این فرودگاه کوچک اما با تعداد زیاد پروازها از لندن به تمام اروپا، یکی از گزینه های بسیار مناسب برای انتخاب مسافران است. در زمان های شلوغ فرودگاه های دیگر به امریکای شمالی، فرودگاه استانستد در خدمت مسافران می باشد.

فرودگاه لوتن لندن

- فرودگاه لوتن لندن (London Luton Airport) یک فرودگاه همگانی مسافربری با کد یاتا LTN است که یک باند فرود آسفالت به طول ۲۱۶۰ متر دارد. در حال حاضر 13 ایرلاین در فرودگاه لوتن فعالیت می نمایند. فرودگاه لوتن به 103 شهر پرواز بدون توقف دارد.

فرودگاه بیگین هیل لندن

- فرودگاه لندن بیگین هیل (Biggin Hill Airport) یک فرودگاه همگانی حمل و نقل با کد یاتا BQH است که یک باند فرود سنگفرش به طول ۱۸۰۲ متر دارد. این فرودگاه در شهر لندن و در ارتفاع ۱۸۳ متری از سطح دریا واقع شده است.

ترانسفر از فرودگاه به شهر لندن

ترانسفر در لندن

متروی لندن شما را به اکثر مکان های مهم لندن می رساند، اتوبوس های دو طبقه نیز برای گشت در شهر مناسب می باشند. تاکسی هم گزینه ی مناسبی می باشد برای گروهی که می خواهند کرایه آن را بین خود تقسیم نمایند زیرا هزینه آن کمی گران می باشد. اگر زمان و انرژی دارید پیاده روی یک روش بسیار مناسب برای دیدن شهر می باشد. مترو فرودگاه گاتویک در کمتر از یک ساعت شما را به مرکز لندن می رساند. فرودگاه هیترو نیز در نزدیکی شهر قرار دارد.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه لندن

بریتیش ایرویز

پریتیش ایر British Airways، ترکیش ایر Turkish airlines، آلیتالیا Alitalia، اتریشی Austrian، پگاسوس Pegasus، امارات Emirates، لوفتانزا Lufthansa، قطری Qatar، ماهان ایر Mahan air و ایران ایر Iran air

خط هوایی مستقیم از تهران به هیترو و بلعکس

بریتیش ایرویزBIRITISH AIRWAYS

ایران ایرIRAN AIR

پرواز پیشنهادی غیر مستقیم

امارات EMIRATES AIRLINE

PEGASUS پگاسوس با توقف در فرودگاه سبیها استانبول

TURKISH AIR ترکیش با توقف در فرودگاه آتاترک یا سبیها استانبول

*نــکـتـه بســیار مــهـم *

حتما به هنگام تهیه بلیط به فرودگاه ها دقت کنید به علت فاصله ی زیاد بین 2 فرودگاه در یک شهر حتما ادامه مسیر پرواز از همان فرودگاهی که توقف پرواز در آن بوده انجام گردد.

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی لندن

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر لندن ، میتوانید هتل های لندن را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بلیط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای لندن را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به لندن ، اطلاعات ویزای لندن را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه