بلیط هواپیمای قونیه

1
0
0

رزرو بلیط قونیه

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد قونیه از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه قونیه (Konya Airport)

فرودگاه قونیه

فرودگاه قونیه یک فرودگاه نظامی-مسافری با کد یاتا KYA است که در عین حال که مرکز فرماندهی منطقه سوم نیروهای هوایی ترکیه است نقل و انتقال مسافران را نیز انجام میدهد. هم پروازهای داخلی و هم خارجی در پایانه مسافری فرودگاه انجام می شود به این صورت که مسافران پروازهای رفت از طبقه همکف و مسافران پروازهای برگشت از طبقه پایین به پایانه فرودگاه رفت و آمد میکنند.

امکانات فرودگاه قونیه

از جمله امکانات رفاهی تعبیه شده در فرودگاه قونیه می توان به دستگاه خودپرداز، باجه های کرایه خودرو، کافه ها و فروشگاه ها اشاره کرد. البته در سال ۲۰۱۵ نیز بنای پایانه جدید با برخورداری از کلیه امکانات و پنج برابر ظرفیت قبلی (۱۷,۵۲۰ نفر مسافر) وارد سیستم فرودگاه قونیه شده است.

ترانسفر از فرودگاه به شهر قونیه

ترانسفر در قونیه

دسترسی از فرودگاه به مرکز شهر و بلعکس از طریق تاکسی، ماشین های کرایه ای و اتوبوس های شرکت هاواش (Havas) امکان پذیر می باشد .

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه قونیه

ترکیش ایرلاین

ترکیش ایرTurkish airlines، هلی ایر موناکو Heli Air Monaco، لوفتانزا Lufthansa و پگاسوس Pegasus

خط هوایی مستقیم از تهران به قونیه و بلعکس موجود نیست (به جز پرواز های چارتر) بنابراین چنانچه مایل به خرید پرواز از طریق سیستم آنلاین می باشید پروازهای پیشنهادی به شرح ذیل میباشد

ATLAS JET اطلس جت با توقف درآتاترک استانبول

PEGASUS پگاسوس با توقف در فرودگاه سبیها استانبول

TURKISH AIR ترکیش با توقف در فرودگاه آتاترک یا سبیها استانبول

*نــکـتـه بســیار مــهـم *

حتما به هنگام تهیه بلیط به فرودگاه ها دقت کنید به علت فاصله ی زیاد بین 2 فرودگاه در یک شهر حتما ادامه مسیر پرواز از همان فرودگاهی که توقف پرواز در آن بوده انجام گردد .

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است.

سایر خدمات مسافرتی قونیه

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر قونیه ، میتوانید هتل های قونیه را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بلیط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای قونیه را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به قونیه ، را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه