بلیط هواپیمای فرانکفورت

1
0
0

رزرو بلیط فرانکفورت

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد فرانکفورت از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه بین المللی فرانکفورت (Frankfurt Airport)

فرودگاه بین المللی فرانکفورت

فرودگاه فرانکفورت که با کد یاتا FRA و ایکائو EDDF شناخته می شود و با نام فرودگاه راین-ماین نیز خوانده میشود، یک فرودگاه بین المللی اصلی است که در فرانکفورت، پنجمین شهر بزرگ آلمان قرار دارد. فرودگاه فرانکفورت پس از فرودگاه هیترو لندن، فرودگاه شارل دوگل پاریس و فرودگاه بین المللی آتاترک، چهارمین فرودگاه پررفت وآمد در اروپا است. فرودگاه فرانکفورت 2 ترمینال دارد که این ترمینال ها در حال به روز و مدرن شدن هستند.

امکانات فرودگاه فرانکفورت

این فرودگاه داروخانه ، محل عبادت و انجام اعمال مذهبی و محل بازی برای بچه ها هم دارد.در فرودگاه فرانکفورت حدود 220 فروشگاه، بار و رستوران وجود دارد .

ترانسفر از فرودگاه به شهر فرانکفورت

ترانسفر در فرانکفورت

شما می توانید از طریق تاکسی، اتوبوس (اتوبوس خط ۶۱ از فرودگاه به Frankfurt S dbahnhof یا ایستگاه جنوبی فرانکفورت) و خطوط قطار S-Bahn از مرکز شهر فرانکفورت به فرودگاه و برعکس تردد کنید. تاکسی های فراوانی در فرانکفورت وجود دارد که کرایه قابل قبولی را دریافت می نمایند. در اکثر مقاصد توریستی جنوب فرانکفورت دوچرخه هایی که به عنوان تاکسی بکار برده می شوند وجود دارد که یک یا دو نفر را می توانند جا به جا نمایند.این نوع وسیله برای کسانی که مایل هستند پیاده در شهرگردش نمایند مناسب می باشد. این دوچرخه ها کرایه نیز داده می شوند.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه فرانکفورت

فرودگاه فرانکفورت میزبان همیشگی شرکت هواپیمایی لوفتهانزا در مدت 60 سال می باشد. مرکز اصلی استار آلاینس نیزدر این فرودگاه قرار دارد و همچنین خطوط هوایی بسیاری از سراسر جهان به این محل پرواز دارند.

- پروازهای مستقیم

لوفتانزا Lufthansa، ایران ایر Iran air

- پروازهای غیر مستقیم

لوفتانزا Lufthansa، اتریش Austrian، ترکیش ایر Turkish Airlines، ایر برلین Airberlin، اکراین اینترنشنال Ukraine international airlines، قطرQatar، پگاسوس Pegasus، الاتحاد Etihad، امارات Emirates و ایروفلوت Aeroflot

- پروازهای غیر مستقیم پیشنهادی به شرح ذیل میباشد

UKRAINE INTERNATIONAL AIRLINE اکراین اینترنشنال

PEGASUS پگاسوس با توقف در فرودگاه سبیها استانبول

TURKISH AIR ترکیش با توقف در فرودگاه آتاترک یا سبیها استانبول

*نــکـتـه بســیار مــهـم *

حتما به هنگام تهیه بلیط به فرودگاه ها دقت کنید به علت فاصله ی زیاد بین 2 فرودگاه در یک شهر حتما ادامه مسیر پرواز از همان فرودگاهی که توقف پرواز در آن بوده انجام گردد.

امارات EMIRATES AIRLINE، قطر ایرویز QATAR AIRWAYS و الاتحاد ETIHAD AIRWAYS

شرکت هواپیمایی لوفتهانزا

هواپیمایی لوفت هانزا

شرکت هواپیمایی لوفتانزا بزرگ ترین شرکت هواپیمایی آلمان و از نظر حمل مسافر اولین در اروپا و پنجمین در جهان است. این شرکت هوایی با داشتن ۷۲۲ ناو هوایی سومین خط هوایی بزرگ جهان است. این شرکت به ۷۸ کشور جهان پرواز دارد و پرچمدار کشور آلمان نیز است. ایرلاین لوفت هانزادر حال حاضر هر روز یک پرواز رفت و برگشت از فرودگاه فرانکفورت به فرودگاه بین المللی امام خمینی دارد. از شاخصه های متمایز شرکت هواپیمایی لوفت هانزا میتوان به شبکه پروازی گسترده، هواپیماهای مدرن، سرویس اینترنت داخل کابین هواپیما، کابین فرست کلاس، پرسنل باتجربه و متخصص و قیمت مناسب بلیط هواپیما اشاره کرد. لوفت هانزا به 6 قاره جهان و کشورهای زیادی نظیر آفریقا، اروپا، آمریکای جنوبی، آسیا، آمریکای شمالی و اقیانوسیه پرواز دارد.

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی فرانکفورت

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر فرانکفورت ، میتوانید هتل های فرانکفورت را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بیلط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای فرانکفورت را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به فرانکفورت ، اطلاعات ویزای فرانکفورت را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه