بلیط هواپیمای عشق-آباد

1
0
0

رزرو بلیط عشق آباد

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد عشق آباد از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه عشق آباد (Ashgabat Airport)

فرودگاه عشق آباد

فرودگاه عشق آباد یک فرودگاه همگانی با کد یاتا ASB است که با ساختمان جالب و منحصر به فردش در ترکمنستان واقع شده است. ساختمان جدید فرودگاه بین المللی عشق آباد بسیار شیک و لوکس با امکانات رفاهی فراوان برای مسافران است. ساختمان فرودگاه در سال ۱۹۹۴ افتتاح شد که ظرفیت ۱۶۰۰ مسافر در هر ساعت را داشت. در زمان شوروی این فرودگاه اختصاصا برای پروازهای داخلی استفاده می شد. اما در حال حاضر فرودگاه به پروازهای باری و مسافری خارجی نیز سرویس دهی می کند.

مسیرهای پروازی فرودگاه عشق آباد

در حال حاظر به 15 شهر از 11 کشور اروپا و آسیا به طور منظم پرواز انجام میگیرد. ابوظبی، آلما آتا، آمریتسار، بانکوک، بیرمنگام، دهلی، دبی، فرانکفورت، کیو، لندن، مینسک، مسکو، پکن، استانبول و سنت پترزبورگ. همچنین پروازهای داخلی مابین شهرهای مرکزی و مراکز منطقه ای ترکمنستان

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه عشق آباد

ترکمنستان ایرلاین

لوفتانزا Lufthansa، اس سون ایر S 7 Airlines، ترکیش ایرTurkish Airlines، هان ایر Hahn Air، امارات Emirates، چاینا ساترن China Southern و فلای دبی flydubai، ترکمنستان ایرلاین turkmenistan airline

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی عشق آباد

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر عشق آباد ، میتوانید هتل های عشق آباد را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بلیط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای عشق آباد را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به عشق آباد ، اطلاعات ویزای عشق آباد را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه