بلیط هواپیمای سنت-پترزبورگ

1
0
0

رزرو بلیط سنت پترزبورگ

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد سنت پترزبورگ از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه پالکوو (Pulkovo Airport)

فرودگاه پالکوو سنت پترزبورگ

فرودگاه پالکوو که با کد یاتا LED – و ایکائو ULLI شناخته میشود، یک فرودگاه همگانی مساقربری با یک باند فرود آسفالت به طول 3780 متر است. این فرودگاه داراي 2 ترمينال براي پروازهاي داخلي و خارجي بوده و در فاصله 17 كليومتري از مركز شهر قرار گرفته است.این فرودگاه به ایستگاه گارد ساحلی نزدیک است ویکی از بزرگترین و پر رفت و آمدترین فرودگاه در ایالات متحده آمریکاست.پروازهای ارزان به سنت پترزبورگ به طور فزاینده ای رو به افزایش است و برای گردشگران یک فرصت فوق العاده برای اقامت کوتاه مدت در سنت پترزبورگ می باشد. فرودگاه پولکوا Pulkova فقط برای مسافرت های کوتاه تا 16 کلیومتری مرکز شهر می باشد که بیش از 30 دقیقه طول نخواهد کشید.

ترانسفر از فرودگاه به شهر سنت پترزبورگ

ترانسفر در سنت پترزبورگ

اتوبوس های موجود در ترمینال با قیمت مناسبی مسافران را جابه جا می نمایند. اتوبوس های خطی نیز وجود دارند که کمی سریعتر از اتوبوس های ترمینال حرکت می نمایند. کرایه تاکسی گران می باشد، اگر افراد کرایه تاکسی را بین خود تقسیم نمایند و با تاکسی بروند راحتتر خواهند بود. سه نمایندگی بزرگ اجاره اتومبیل نیز در فرودگاه قرار دارند که می توانید برای مسافت های طولانی تر از آنها استفاده نمایید.پرواز به سنت پترزبورگ نسبت به پرواز به مسکو سریعتر و در دسترس تر می باشد و گردشگران بیشتری را به خود جلب نموده است. قدم زدن در خیابان های آن بهترین گزینه برای گردشگران است . تراموا و اتوبوس نیز در دسترس همه قرار دارد اما با پای پیاده سریعتر به هر جایی که مایل بودید خواهید رسید. از تاکسی تا زمانی که واقعاً به آن نیاز پیدا نکردید استفاده ننمایید. برای رفتن به خارج از مرزهای شهر نیز می توانید از مترو استفاده نمایید.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه سنت پترزبورگ

هواپیمایی ایرفلوت

اتریش Austrian، ایروفلوت Aeroflot، لوفتانزا Lufthansa، امارات Emirates، آزال Azerbajjan Airlanes و الاتحاد ETIHAD

خط هوایی مستقیم از تهران به سنت پترزبورگ و بلعکس موجود نیست (به جز پرواز های چارتر) بنابراین چنانچه مایل به خرید پرواز از طریق سیستم آنلاین می باشید پروازهای پیشنهادی به شرح ذیل میباشد

ایروفلوت AEROFLOT

آزال ایر AZAL AIR

باید توقف زیر 8 ساعت در باکو باشد در غیر اینصورت بر اساس مقررات این خط هوایی نیاز به ویزای ترانزیت می باشد.

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی سنت پترزبورگ

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر سنت پترزبورگ ، میتوانید هتل های سنت پترزبورگ را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بیلط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای سنت پترزبورگ را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به سنت پترزبورگ ، اطلاعات ویزای سنت پترزبورگ را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه