بلیط هواپیمای زوریخ

1
0
0

رزرو بلیط زوریخ

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد زوریخ از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه بین المللی زوریخ (Zurich Airport)

فرودگاه زوریخ

فرودگاه زوریخ یک فرودگاه همگانی مسافربری است که در فاصله 5 مایلی از شهر زوریخ قرار گرفته وبا کد یاتا ZRH شناخته میشود. در حال حاضر 90 ایرلاین در این فرودگاه رفت و آمد دارند و این فرودگاه به 165 شهر بدون توقف پرواز دارد . هر هفته 532 پرواز داخلی و 5677 پرواز بین المللی از این فرودگاه انجام میشود.

ترانسفر از فرودگاه به شهر زوریخ

ترانسفر در زوریخ

شبکه ی حمل و نقل عمومی در زوریخ درجه یک و فشرده است. اصلی ترین وسایل حمل و نقل این سیستم شامل اتوبوس و تراموا و قطارهای محلی می شود که اغلب محله ها و نقاط اصلی این شهر را پوشش می دهند. ایستگاه قطار زوریخ HB مرکز اصلی همه ی خدمات حمل و نقل در این شهر است و در مرکز شهر قرار دارد.

پروازهای غیر مستقیم از تهران به زوریخ

اکراین اینترنشنال Ukraine international، پگاسوس Pegasus، ترکیش ایر Turkish Air، امارات Emirates، اطلس جت Atlasjet و قطری Qatar Airways

*نــکـتـه بســیار مــهـم *

حتما به هنگام تهیه بلیط به فرودگاه ها دقت کنید به علت فاصله ی زیاد بین 2 فرودگاه در یک شهر حتما ادامه مسیر پرواز از همان فرودگاهی که توقف پرواز در آن بوده انجام گردد.

پروازهای بین المللی فرودگاه زوریخ

هواپیمایی سوئیس

ایرفرانس Air France، کی ال ام KLM، آلیتالیا Alitalia، ترکیش ایر Turkish Airlines، امارات Emirates Airline، قطر ایرویز Qatar Airways، پگاسوس Pegasus Airlines، الاتحاد Etihad Airways، عمان ایر Oman Air، اکراین اینترنشنال Ukraine International، اتریشی Austrian Airlines، اطلس جت Atlasjet، ایربرلین Air Berlin، لوفت هانزا Lufthansa، سوئیس اینترنشنال Swiss International، فلای بابو Flybaboo و بیریتیش ایرویز British Airways

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی زوریخ

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر ، میتوانید هتل های زوریخ را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بلیط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای زوریخ را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به زوریخ ، اطلاعات ویزای زوریخ را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه