بلیط هواپیمای ایروان

1
0
0

رزرو بلیط ایروان

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد ایروان از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه بین المللی زوارتنوتس ( Zvart'nots' Mijazgayin Odanavakayan)

فرودگاه بین المللی زوارتنوتس

این فرودگاه که با کد IATA: EVN – ICAO: UDYZشناخته میشود از فرودگاه های ارمنستان می باشد که یک فرودگاه شلوغی است که انواع پروازهای داخلی ارمنستان در آن انجام می پذیرد و در سال ۱۹۸۱ میلادی در ۱۰ کیلومتری غرب شهر ایروان ساخته شده است. فرودگاه دارای سه پایانه است که پایانه شماره ۱ از ابتدای تاسیس فرودگاه در سال ۱۹۷۱ میلادی آغاز به کار کرده و در سال ۲۰۱۱ فعالیت آن خاتمه یافته است. پایانه شماره ۲ نیز دارای دو ساختمان مجزا برای پروازهای ورودی و خروجی بوده و پایانه شماره ۳ نیز مختص پروازهای وی آی پی (VIP) است. پایانه شماره ۱ دارای ساختمانی دایره ای شکل است که برج کنترل در مرکز آن قرار دارد. به دلیل فضای کوچک و کم نور بخش پروازهای ورودی، کلیه پروازهای این بخش از سال ۲۰۰۶ به پایانه شماره ۲ انتقال یافته است. در پی این انتقال، سالن های دو پایانه ۱ و ۲ نیز از طریق پلی به یکدیگر متصل شده اند.

امکانات فرودگاه ایروان

- دستگاه خودپرداز در فرودگاه در دسترس است.

- اجاره ی خودرو امکان پذیر است.

- تغییر ارز در فرودگاه صورت می گیرد.

- اکثر ارائه دهندگان محصولات غذایی و نوشیدنی به صورت 24 ساعته باز هستند.

- انبار بار و چمدان موجود است.

- دوش در برخی سالن ها وجود دارد.

- فرودگاه به صورت 24 ساعته باز است.

- اینترنت در فرودگاه ایروان در ترمینال جدید مسافری در دسترس است.

مسیرهای پروازی فرودگاه ایروان

از شهرهای تهران، مشهد، اصفهان و تبریز به مقصد ایروان برنامه های پروازی وجود دارد.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه ایروان

هواپیمایی آرماویا

پروازهای سیستمی از تهران به مقصد ایروان توسط خطوط هواپیمایی آسمان، نفت، ماهان و تابان انجام میشود، همچنین هواپیمایی معراج پرواز چارتر در این مسیر برگزار میکند.

همچنین ایرلاین های ایروفلوت Aeroflot، هلی ایر ماناکو Heli Air Monaco، اتریش ایر Austrian، لوفتهانزا Lufthansa، اس سون ایرS 7 Airlines و ترانس ایرو Transaero در فرودگاه ایروان پرواز دارند.

ترانسفر از فرودگاه به شهر ایروان

ترانسفر در ایروان

برای رفت و آمد به فرودگاه می توان از تاکسی استفاده کرد و به همین منظور تاکسی های بسیاری در محوطه فرودگاه آماده انتقال مسافران هستند. البته نکته قابل توجه این است که شرکت ایرو تاکسی (AeroTaxi) تنها تاکسی رسمی فرودگاه بوده و خدمات آن محدود به حوزه شهری است. همچنین اتوبوس های شهری با شماره های ۲۰۱ از چهارراه های سایات نووآ (Sayat-Nova) و خیابان ماشتوتس ( Mashtots) و شماره ۱۰۸ از مرکز شهر، مسافران را به فرودگاه و برعکس جابجا می کنند.

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی ایروان

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر ایروان ، میتوانید هتل های ایروان را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بلیط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای ایروان را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به ایروان ، را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه