بلیط هواپیمای ازمیر

1
0
0

رزرو بلیط ازمیر

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد ازمیر از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه عندنان مندرس ازمیر (Adnan Menderes Airport)

فرودگاه بین المللی ازمیر

در ۱۸ کیلومتری جنوب مرکزازمیر فرودگاه ازمیر ترکیه قرار گرفته است.این فرودگاه که فرودگاه بین المللی عدنان مندرس نیز نامیده میشود، نام خود را از عدنان مِندرس از نخست وزیران سابق ترکیه گرفته است.ساخت این فرودگاه در ۲۹ ماه می سال ۱۹۸۴ آغاز گردید و در ماه اکتبر سال ۱۹۸۷ به بهره برداری رسید. این فرودگاه در سال ۱۹۸۷ به بهره برداری رسید. ترمینال جدید پروازهای خارجی این فرودگاه نیز در سال ۲۰۰۶ افتتاح شد. این فرودگاه بر اساس آمار مرکز آمار فرودگاههای ترکیه از لحاظ حجم مسافر در رده پنجم و از لحاظ حمل بار در رده چهارم کشور قرار دارد.

مسیرهای پروازی فرودگاه ازمیر

از مسیرهای پروازی این فرودگاه میتوان به آدانا، آنکارا، آنتالیا، بدروم، دیاربکر، الازیغ، حاتای، استانبول-آتاترک، قونیه، ماردین، سامسون، ترابزون، آلبورگ، بارسلون، بازل-مالهاوس-فرایبورگ، بلفاست، برگامو، بیلبائو، بیلاند، بوردو، برست، کپنهاگ، سورک، دوبلین، لیون، مادرید، مارسی، نانتس، پال د مالورکا، پاریس-شارل دوگل، شانون، تل آویو، تولوز، منیز-مارکوپولو، ورونا، زاراگوزا،آمستردام، آتن، برلین-شونفلد، برلین-تگل، کلن/بن، دوسلدورف، ارجان قبرس، فرانکفورت، هانوور، لندن-استانستد، مونستر/اوسنابروک، مونیخ، نورنبرگ، اسلو-گاردرموئن، استکهلم-آرلاندا، اشتوتگارت، وین، زوریخ، تهران اشاره کرد.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه ازمیر

هواپیمایی ترکیش

خط هوایی مستقیم از ترکیه (ازمیر ) به ایران ( تهران ) و بلعکس موجود نیست (به جز پرواز های چارتر) بنابراین چنانچه مایل به خرید پرواز از طریق سیستم آنلاین می باشید پروازهای پیشنهادی به شرح ذیل میباشد

- اطلس جت ATLAS JET با توقف درآتاترک استانبول

- پگاسوس PEGASUS با توقف در فرودگاه سبیها استانبول

- ترکیش TURKISH AIR با توقف در فرودگاه آتاترک یا سبیها استانبول

*نــکـتـه بســیار مــهـم *

حتما به هنگام تهیه بلیت به فرودگاه ها دقت کنید به علت فاصله ی زیاد بین 2 فرودگاه در یک شهر حتما ادامه مسیر پرواز از همان فرودگاهی که توقف پرواز در آن بوده اقدام گردد

ترانسفر از فرودگاه به شهر ازمیر

ترانسفر در ازمیر

پرواز به ازمیر به فرودگاه عدنان مندرس صورت می گیرد.برای رفتن به مرکز شهر علاوه بر استفاده از اتومبیل شخصی و تاکسی می توان از طریق اتوبوسهای واحد شهرداری اسهات (Eshot) ازمیر، خطوط اتوبوسرانی شرکت خدمات هوایی هاواش ( Havas ) که بین فرودگاه تا مرکز شهر ازمیر رفت و آمد می نمایند و خطوط ریلی ایزبان (İzban) استفاده کرد.

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور میباشد که در زمان رزرو بلیط در قسمت قوانین بلیط ذکر شده است .

سایر خدمات مسافرتی ازمیر

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر ازمیر ، میتوانید هتل های ازمیر را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بلیط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای ازمیر را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به ازمیر ، را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه