بلیط هواپیمای آتن

1
0
0

رزرو بلیط آتن

برای رزرو بلیط هواپیما به مقصد آتن از طریق باکس جستجوی بالا، کافی است ابتدا مبدا و مقصد و نوع بلیط (رفت و برگشت یا رفت) را به همراه تعداد مسافران و کلاس پروازی انتخاب نمایید و سپس دکمه جستجو را کلیک کنید تا نتایج نشان داده شود. (دقت نمایید در هنگام خرید بلیط، سن نوزاد – زیر 2 سال – و سن کودکان – 2 تا 12 سال – را به درستی وارد نمایید).

فرودگاه بین المللی آلفتریوس ونیزلوس آتن (Eleftherios Venizelos Intl Airport Airport)

فرودگاه بین المللی آتن

فرودگاه بین المللی آتن که با کدهای LGAV (ایکایو) و ATH (یاتا) شناخته می شود بزرگترین فرودگاه منطقه آتیکای یونان و هاب نخست خطوط هوایی«المپیک ایر» و «اینجین ایرلاینز» است. این فرودگاه در 30 کیلومتری شرق پایتخت یونان قرار گرفته است. گردشگران در هنگام سفر به آتن در فرودگاه بین المللی الفترویس فرود می آیند. تعداد بسیار زیادی پرواز به این فرودگاه صورت می گیرد که این امر باعث شده است که پروازهای ارزان به آتن امکان پذیر باشد. فرودگاه آلفتریوس دارای دو ترمینال اصلی و اقماری است که از طریق یک زیرگذر به یکدیگر متصل هستند. یک مسیر ارتباطی دیگر نیز در حال ساخت است که انتظار میرود عملیات عمرانی آن تا اواخر سال جاری میلادی به پایان برسد. ترمینال اصلی مخصوص پروازهای مسافران کشورهای عضو پیمان شینگن و چند کشور اروپایی دیگر است. کلیه گیتهای صدور کارت پرواز در ترمینال اقماری انجام میگیرد، صرفا برای سوار شدن به هواپیما به ترمینال مذکور مراجعه میکنند. ترمینال اصلی در سه طبقه ساخته شده است که طبقه نخست مخصوص مسافران ورودی است، طبقه دوم به مسافران پروازهای خروجی اختصاص دارد و طبقه سوم به رستورانها و کافی شاپهای فرودگاه اختصاص یافته است. فرودگاه آتن دارای دو باند موازی است که طول هر یک در حدود چهار هزار متر است و امکان نشست و برخاست کلیه هواپیماها در آن وجود دارد. ترمینال اقماری فرودگاه به پروازهای مسافران غیرشینگن اختصاص دارد و دارای دو طبقه مجزا برای مسافران ورودی و خروجی است.

امکانات فرودگاه آتن

فرودگاه دارای رستوران، کافه و مغازه می باشد و همچنین اینترنت بی سیم نیز در دسترس مسافران قرار دارد. مترویی که در فرودگاه قرار دارد گردشگران را به جنوب شهر آتن می رساند.

ترانسفر از فرودگاه به شهر آتن

ترانسفر در آتن

گردشگران در فرودگاه می توانند برای مترو ، قطارهای برون شهری، تراموا، اتوبوس های برقی و اتوبوس های درون شهری بلیط تهیه نمایند. متروی آتن دارای 3 خط می باشد خط یک آن گردشگران را از Piraeus به Kifissia می برد. خط دو آن گردشگران را از Agios Antonios به Agios Dimitrios می برد و خط سه آن گردشگران را از Egaleo به Doukissis Plakentias می رساند. تراموا نیز مرکز شهر را به قسمت جنوبی حومه شهر می رساند. در شهر آتن اتوبوس و تاکسی های زرد نیز برای حمل و نقل موجود می باشند.

مسیرهای پروازی فرودگاه آتن

فرودگاه بین المللی آتن از فرودگاههای پر ترافیک اروپاست که در میان 25 فرودگاه پرترافیک قاره سبز قرار دارد. فرودگاه آتن به دلیل موقعیت جغرافیایی خود، چهار راه ارتباطی اروپای غربی، خاور دور و شمال اروپاست و انتظار میرود ترافیک آن به تدریج افزایش داشته باشد.

پروازهای ایرلاین های مهم به فرودگاه آتن

ایجین ایرلاینز

اکراین اینترنشنال ایرلاین Ukraine international airlines، اتریشی Austrian، ایروفلوت Aeroflot، لوفتهانزا Lufthansa، پگاسوس Pegasus، قطرایرویز Qatar، ترکیش Turkish airlines، امارات Emirates، ایران ایر Iran air

پرواز پیشنهادی غیر مستقیم :

- پگاسوس با توقف در فرودگاه سبیها استانبول PEGASUS

- ترکیشTURKISH AIR با توقف در فرودگاه آتاترک یا سبیها استانبول

*نــکـتـه بســیار مــهـم*

حتما به هنگام تهیه بلیط به فرودگاه ها دقت کنید به علت فاصله ی زیاد بین 2 فرودگاه در یک شهر حتما ادامه مسیر پرواز از همان فرودگاهی که توقف پرواز در آن بوده اقدام گردد.

- ATLAS JET اطلس جت با توقف درآتاترک استانبول

- EMIRATES AIRLINE امارات

- ETIHAD AIRWAYS الاتحاد

- QATAR AIRWAYS قطر ایرویز

هواپیمایی ایژین ایرلاین

ایژین ایرلاینز، (Aegean Airlines) شرکت هواپیمایی یونانی است، که از سال ۲۰۰۹ به عنوان بزرگترین شرکت هواپیمایی یونان، شناخته می شود و دارای بیش از 38 هواپیمای مسافربری و باربری است.دفتر مرکزی و فرودگاه مرکزی ( فرودگاه بین المللی آتن یونان Athens International Airport ) شرکت هواپیمایی اژین ایرلاینز یونان Aegean Airlines Company در شهر آتن کشور یونان است. شرکت هواپیمایی ایژین ایرلاینز یونان در حال حاظر به بیش از ۷۲ مقصد مختلف در قاره های آسیا و اروپا و آمریکا پرواز های مسافربری و باربری انجام می دهد که از شهرهای ایران فقط تهران جز مقاصد این ایرلاین است.

قوانین و مقررات برای کنسلی و تغییر تاریخ

قوانین مبنی بر تغییر تاریخ و کنسلی بلیط بر اساس بخشنامه های ارائه شده توسط خطوط هوایی مذکور اجرا میگردد.

سایر خدمات مسافرتی آتن

علاوه بر بلیط هواپیمای شهر آتن ، میتوانید هتل های آتن را نیز از قسمت هتل های سایت بصورت آنلاین رزرو کنید.

اگر بلیط و هتل را در قالب تور مسافرتی میخواهید تورهای آتن را ملاحظه فرمایید.

همچنین اطلاعات سفر به آتن ، اطلاعات ویزای آتن را نیز می توانید با تفصیل بیشتر مطالعه فرمائید.

فیلتر بلیط
پروازهای رفت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
پروازهای برگشت
  • بدون توقف
  • یک توقف
  • بالای یک توقف
هواپیمایی
فرودگاه