یونان

یونان ، بقایای باستانی در زیر آفتاب درخشان


یونان مانند آهنربایی است که علاقه مندان به طبیعت و گشت و گذار را به سوی خود جذب می کند.پیاده رو های سنگ فرشی دوره بیزاتین، راهپیمایی به سوی آتشفشان ها ، تماشای دلفین ها و لاک پشت های دریایی، گشت جنگل های سر سبز و عظیم،قایق سواری و شنا در آبهای فیروزه ای مدیترانه ،مانند تکه های آهنربای یونان هستند که همگان را از سراسر جهان مدهوش خود می کنند.مردم یونان به راستی ،خونگرم و اجتماعی هستند. خانواده ای بزرگی دارند و از افراد جدید و غریبه به گرمی استقبال می کنند.برای درک فرهنگ و تمدن غنی یونان ، به میدانی که المپیک در آ« برگزار می سده ، بروید ، سالن های رو باز تئاتر دوران باستان را ببینید. معابد و مجسمه های سنگی مکه با هنرمندی تمام و بسیار واقعی ساخته شده اند را از نزدیک ببینید. همچنین برای اطلاعات بیشتر سفر به آن به بخش تور های یونان مراجعه فرمائید.


بهترین زمان سفر به یونان


  • عید پاک و می تا آگوست : در این زمان بیشترین تعداد توریست به یونان سفر می کند و حمل و نقل بسیار راحت انجام شده و قیمت محل اقامت تقریبا دو برابر میشود.
  • آپریل و سپتامبر و اکتبر : در این زمان قیمت ها 20 درصد افت کرده و دما معتدل و شلوغی توریست کمتر است
  • نوامبر تا مارچ : کمترین میزان توریست را در این زمان دارد قیمت محل اقامت 50 درصد کم می شود و در آتن و کرت برف می بارد.

ویزای یونان


یزای سفر به یونان ویزای توریستی الزامی است و برای مدت 1 ماه صادر می شود و مصاحبه در سفارت با حضور متقاضی انجام می گیرد و صدور ویزای یودنان حدود 50 روز کاری زمان می برد. یرای دریافت اطلاعات بیشتر ، بخش ویزای یونان را ملاحظه نمائید.


پول رایج یونان


پول رایج یونان یورو است که با علامت نشان داده می شود.

  • سفر ارزان : تا 60 یورو در روز برای خوابگاه و غذای آماده فروشگاهی و ...

  • سفر معمولی : بین 60 تا 100 یورو برای اتاق دو تخته ، غذای خوب،جاذبه های دیدنی

  • سفر گران :150 یورو به بالا در روز برای هتل لوکس ، رستوران گران ،طبیعت گردی و قایق سواری

شهرهای یونان

/ جهان / یونان