اتریش

اتریش، کشور هنر و افسانه

در اتریش ،سفر کردن در واقع همان مقصد است ؛ سفری پیچ در پیچ ، میان دره های حکاکی شده ،روی ریل های قطار که کوه های آلپ را می شکافد و در میان مراتع پر از گلهای رنگارنگ. طبیعت اتریش به قدری بکر و زیباست که شما را ئاردا می کند پوتین هایتان را به پا کرده و به دشت و دمن بزنید. پیست های اسکی اتریش در زمستان بهشت اسکی کاران است و بهار آن بهشت علاقمندان به رفتینگ. از طبیعت آن بگذریم ، تاریخ هنر اتریش از غنای خاصی برخوردار می باشد. معماری دوران باروک ، کلیساها و سالن های تئاتر و اپرا که همگی پر از جزئیات اند و حرفها برای گفتن دارند. اما بیشتر ازهمه موسیقی اتریش در دنیا زبانزد است و بزرگان موسیقی کلاسیک همچون موتزارت،شوبرت،هایدن،مالر و.. از همین سرزمین برخاسته بودند. برای آگاهی بیشتز از چگونگی سفر به اتریش به بخش تور های اتریش مراجعه نمائید.

بهترین زمان سفر به اتریش


  • آپریل تا اکتبر : اوج هجوم مسافر به اتریش آگوست تا اکتبر است و در شهر هایی که دریاچه دارند بهترین زمان ژوئن تا سپتامبر است. قیمت ها نیز بالا می رودو فستیوال سالزبرگ هم برگزار می گردد.

  • می و سپتامبر تا اکتبر : در این زمان ها هوا متغیر است و مکان های دیدنی خلوت ترند و دریاجه ها خنک می شوند.

  • نوامبر تا مارج : خلوت ترین زمان اتریش استو از اواسط دسامبر پیست های اسکی باز می شوند.

ویزای اتریش


برای سفر به اتریش ، اخذ ویزای شینگن الزامی بوده و در هر 6 ماه نباید مدت بیشتر 90 روز باشد. همچنین صدور آن 50 روز کاری زمان می برد.برای آگاهی از مدارک ، به بخش ویزای اتریش مراجعه نمائید.

پول رایج اتریش


واحد پول اتریش یورو است که با نشان داده می شودو

سفر ارزان : تا روزی 80 یورو برای خوابگاه یا هتل ارزان اتق دو تخته ،غذای خانگی و موزه های ارزان

سفر متوسط : بین 80 تا 160 یورو در روز برای اتاق یک تخته در یک هتل دو دعده غذا با نوشیدنی ، موزه های مشهور

سفر گران : بالای 160 یورو در روز برای هتل مجلل ، ماساژ لوکس و رستوران های گران قیمت

/ جهان / اتریش