آذربایجان

آذربایجان،مناظر طبیعی حیرت انگیز

آذربایجان ،جایی که پر از تضاد و تناقض های جالب است،خودش را به عنوان سرزمین آتش معرفی میکند.اگرچه این کشور، رابط تاریخ باستانی امپراطوری ها با امروز است ، آذربایجان ملت جدیدی است که با ثروت بالای نفتی خود، روز به روز در حال پیشرفت است.باکو ، پایتخت آذربایجان ، لیست بلند بالایی از میراث یونسکو را احاطه کرده است و در مجاورت دریای خزر نفت خیز قرار گرفته است.در نواحی نیمه خشک اطراف ، کوه های گل افشان و پدیده های نادر آتشفشانی ، از جاذبه های خاص آن به شمار می آیند.با فاصله ی 3 ساعت از باکو، به روستاهای بسیار زیبایی می رسید که پس زمینه ی آن کوه های قفقاز ایستاده اند. برای اطلاع از تور ها و جزئیات سفر به آذربایجان به بخش تور های آذربایجان سری بزنید.

بهترین زمان سفر به آذربایجان

اکتبر بسیار مطبوع و مناسب، تابستان بسیار گرم و مرطوب ، زمستان ها در سواحل کاسپین ملایم است ولی باید کت یا بالاپوش به تن کرد. ژانویه و فوریه فصل اسکی بوده اما بعضی جاها سرما استخوان شکن است.

ویزای آذربایجان

برای سفر به آذربایجان ویزا (روادید) از سفارت آذربایجان در تهران یا تبریز ،الزامی است.و اگر از کشور دیگری می خواهید به آذربایجان سفر کنید باید به سفارت در همان کشور مراجعه نمائید.همچنین مسافرانی که قصد اقامت بیشتز از سه روز در آذربایجان را دارند باید ظرف 72 ساعت از طریق اینترنت یا دفاتر مربوطه اقدام کنند در غیر این صورت هنگام خروج با مشکل روبه رو خواهند شد. برای اطلاعات بیشتر به بخش ویزای آذربایجان مراجعه نمائید


آذربایجان،
آذربایجان ،جایی که پر از تضاد و تناقض های جالب است،خودش را به عنوان سرزمین آتش معرفی میکند.اگرچه این کشور، رابط تاریخ باستانی امپراطوری ها با امروز است ،آذربایجان ملت جدیدی است که با ثروت بالای نفتی خود، روز به روز در حال پیشرفت است.باکو ،پایتخت آذربایجان ، لیست بلند بالایی از میراث یونسکو را احاطه کرده است و در مجاورت دریای خزر نفت خیز قرار گرفته است.در نواحی نیمه خشک اطراف، کوه های گل افشان و پدیده های نادر آتشفشانی ،از جاذبه های خاص آن به شمار می آیند.با فاصله ی 3 ساعت از باکو، به روستاهای بسیار زیبایی می رسید که پس زمینه ی آن کوه های قفقاز ایستاده اند.برای اطلاع از تور ها و جزئیات سفر به آذربایجان به بخش تور های آذربایجان سری بزنید.
بهترین زمان سفر به آذربایجان
اکتبر بسیار مطبوع و مناسب،تابستان بسیار گرم و مرطوب،زمستان ها در سواحل کاسپین ملایم است ولی باید کت یا بالاپوش به تن کرد. ژانویه و فوریه فصل اسکی بوده اما بعضی جاها سرما استخوان شکن است.
ویزای آذربایجان
برای سفر به آذربایجان ویزا (روادید) از سفارت آذربایجان در تهران یا تبریز ،الزامی است.و اگر از کشور دیگری می خواهید به آذربایجان سفر کنید باید به سفارت در همان کشور مراجعه نمائید.همچنین مسافرانی که قصد اقامت بیشتز از سه روز در آذربایجان را دارند باید ظرف 72 ساعت از طریق اینترنت یا دفاتر مربوطه اقدام کنند در غیر این صورت هنگام خروج با مشکل روبه رو خواهند شد.

/ جهان / آذربایجان