کیف

کیِف ، شهر شب زنده داری و مناظر گلچین شده...


قبل از اینکه روسیه یا اوکراینی وجود داشته باشد ،کیف یک شهر قدیمی بوده که ساکنانش در تپه های سر سبز قدم می زدند و در بعد از ظهر های گرم کنار رود دنیپرو به تفریح می پرداختند.با تحول و آمدن عصر جدید در کیف ، این شهر کمترین تغییرات ظاهری را به لحاظ کهولت داشته و همواره چهره ی جوان و بشاش و شوخ طبع و سرکشش را حفظ کرده است.مردم کیف ،بسیار با نمک و شوخ طبع هستند و هنگامی که احساس خطر کنند به طور جالبی با هم متحد می شوند.برای آشنایی با شرایط سفر به بخش تور های کیف کراجعه فرمائید.

هتل های کیف


هتل های پنج ستاره ی کیف در مرکز شهر مجاور رود دنیپرو،با منظره خاص، واقع شده اند.هتل های چهار ستاره به صورت پراکند در مرکز و خیابان های اطراف واقع شده اند که تعدادی از آنها نزدیک به فرودگاه کیف می باشند برای آگاهی بیشتر به بخش هتل های کیف مراجعه فرمایید.

تور های کیف


تور های کیف تفریحی و نمایشگاهی به صورت 7 روزه ارائه میشوند که در بخش تور های کیف به دقت به آن پرداخته شده است.همچنین، بهترین زمان سفر به کیف،فصل بهار و پائیز است.


دیدنی های کیف


از مرکز شهر کیف شروع کنید به کلیسای سن آندره و سن ولادیمیر بروید و از تاریخ کیف لذت ببرید. و یا به دروازه طلایی بروید و بعد از آن چندی در پارک دنج کنار آن استراحت کنید .سپس نوبت به کلیسا سن سوفیا که میراث ثبت شده در یونسکو است ،میرسد. به موزه طلای بروید از گنجینه های تاریخ اوکراین دیدن نمایید.در بازدید از برج لاورو به بالای برج ناقوس برود و منظره ی رود دنیپر را تماشا کنید. تور چرنوبیل و پریپات گشت های خارج شهر جالبی هستند که میتوانید در آن به باغ وحش ،دهکده زالیسیا بروید و خانه های متروکه قدیمی را تماشا کنید و عکسهای خاطره انگیز بگیرید.برای آشنایی بیشتر با اماکن کیف به بخش دیدنی های کیف مراجعه نمائید.

رستوران های کیف


برای چشیدن غذا های اوکراینی به رستورن های اوکراینی منطقه ی podil بروید و در نزدیکی رودخانه غذایتان را میل کنید . اگر هم با ذائقه تان هماهنگ نبود می توانید به رستوران های خاورمیانه ای یا فرانسوی یا بین المللی بروید غذای همیشگیتان را نوش جان کنید. برای مشاهده انواع غذاها به بخش رستوران های کیف مراجعه فرمائید.

هتل های کیف
هتل های پنج ستاره ی کیف در مرکز شهر مجاور رود دنیپرو،با منظره خاص، واقع شده اند.هتل های چهار ستاره به صورت پراکند در مرکز و خیابان های اطراف واقع شده اند که تعدادی از آنها نزدیک به فرودگاه کیف می باشند .برای آگاهی بیشتر به بخش هتل های کیف مراجعه فرمایید.
تور های کیف
تور های کیف تفریحی و نمایشگاهی به صورت 7 روزه ارائه میشوند که در بخش تور های کیف به دقت به آن پرداخته شده است.همچنین، بهترین زمان سفر به کیف،فصل بهار و پائیز است.
دیدنی های کیف
از مرکز شهر کیف شروع کنید به کلیسای سن آندره و سن ولادیمیر بروید و از تاریخ کیف لذت ببرید. و یا به دروازه طلایی بروید و بعد از آن چندی در پارک دنج کنار آن استراحت کنید .سپس نوبت به کلیسا سن سوفیا که میراث ثبت شده در یونسکو است ،میرسد. به موزه طلای بروید از گنجینه های تاریخ اوکراین دیدن نمایید.در بازدید از برج لاورو به بالای برج ناقوس برود و منظره ی رود دنیپر را تماشا کنید. تور چرنوبیل و پریپات گشت های خارج شهر جالبی هستند که میتوانید در آن به باغ وحش ،دهکده زالیسیا بروید و خانه های متروکه قدیمی را تماشا کنید و عکسهای خاطره انگیز بگیرید.برای آشنایی بیشتر با اماکن کیف به بخش جاذبه های کیف مراجعه نمائید.
رستوران های کیف