کِلاردَشت

سفر به کلاردشت، نگین سرسبز مازندران


نمای زیبایی از کلاردشت

کلاردشت یکی از ییلاقات استان مازندران است که در میان جنگل های انبوه و سرسبز جای گرفته است. رودخانه سردآبرود با آب صاف و زلالی که دارد و کوه های زیبای اطراف، کلاردشت را به منطقه ای زیبا و جذاب برای گردشگران تبدیل کرده است.بارش باران های فراوان و برف های نشسته بر ارتفاعات رشته کوه پرشکوه البرز باعث شده کلاردشت هوایی بسیار خنک و مطبوع داشته باشد.

هتل های کلاردشت


هتل باران سبز کلاردشت


هتل های زیادی در کلاردشت برای اقامتتان وجود دارد که اکثرشان نوساز هستند و در میان طبیعت زیبا اقامتی رویایی را برایتان به همراه دارند. کلاردشت در بهار و تابستان هوایی بسیار مطبوع داشته و به همین خاطر در این ایام همیشه مورد استقبال قرار میگیرد پس سعی کنید قبل از سفر در این ایام هتل مورد نظرتان را زودتر رزرو کنید.

دیدنی های کلاردشت


طبیعت زیبای کلاردشت و آب و هوای عالی به همراه آرامش جنگل و کوهستان بسیاری از گردشگران را به خود جذب میکند تا ساعاتی را به دور از هیاهوی شهر به استراحت بپردازند.در قسمت دیدنی های کلاردشت با این ییلاق زیبا بیشتر آشنا شوید.

غذا و رستوران های کلاردشت


خورش سیرانار

مانند سایر شهرهای مازندران اهالی کلاردشت نیز به خاطر آب و هوای خوب و طبیعت سرسبز همیشه از مواد غذایی تازه در تهیه غذاهایشان استفاده میکنند. در رستوران های محلی کلاردشت میتوانید این غذاهای خوشمزه را نوش جان کنید.