ونیز

ونیز، سفر به گذشته سوار بر قایق


Grand canal

ونیز یعنی جادوی تمام و کمال.قصر های مرمرینی که گه گاه میان سکوت مه غلیظ ناپدید می شوند.جمعیت عظیم عابران مانند یک کاناروال بزرگ جهانی است که هر کس به شکل و رنگی متفاوت ظاهر می شود.گذرگاه های مرموزانه و پیچ در پیچ مانند گذرگاه Gothic Palazzo Ducaleو باسیلیکای غیر قابل وصف سن ماریا ،سرشار از روح معماگونه ی ونیز اند. قایق سواری در کانال های رویایی ونیز ، قایق های کشیده ی مشکی رنگ ونیزی که قایق ران با پارو هدایتش می کند شما را وارد شهر قصه ها می کند. برای انتخاب بهترین تور به سوی این شهر بی نظیر به تور های ونیز مراجعه نمائید.

هتل های ونیز

Ca Maria Adele

ماهیت توریستی ونیز باعث شده که این شهر ، پر از هتل است. هتل های پنج ستاره بیشتر در منطقه ی سن مارکو متمرکز هستند و بیشتر هتل های کل شهر 4 ستاره اند. برای انتخاب هتل مناسب سفر شما به بخش هتل های ونیز مراجعه نمائید.

تور های ونیز


تور های ونیز بیشتر به صورت ترکیبی با دیگر شهرهای ایتالیا ،مانند رم و فلورانس ارائه میشود که در تمام طول سال میتوانید به ونیز سفر خوبی داشته باشیدو برای انتخاب تور به بخش تورهای ونیز مراجعه فرمایید.

دیدنی های ونیز


Teatro la Fenice

ونیز، شهری است که روی آب بنا شده است، پس رفت و آمد در آن، با قایق ها خود، تفریح وگردش محسوب میشود. این شهر، با تعداد زیاد پل ها و کانال ها، ماجراجویی خاصی به همراه دارد که هر ساله هزاران توریست را به سمت خود میکشاند. وجود کلیساها مهم و ارزشمند که هر کدام تاریخی شنیدنی دارند و مجسمه های سنگی هنر دست بزرگان ،باعث شده که کل شهر ونیز به عنوان میراث در یونسکو ثبت شده و تمهیدات نگهداری آن جدی گرفته شود. می توانید یک روزتان را خارج از شلوغی شهر ، در دامنه های سرسبز و وصف ناشدنی دولومیت بگذرانید و از مناظر خیالی دره ها لذت ببرید . برای آشنایی کامل با اماکن دیدنی ، به دیدنی های ونیز مراجعه فرمائید

رستوران های ونیز

پاستای دریایی ، غذای سنتی ونیز

به دلیل موقعیت جغرافیایی خاصی که ونیز دارد، و همچنین پرورش آبزیان با کیفیت، غذاهای دریایی بی نظیری دارد که حتما باید چشید و امتحان کرد. پروسکو ،سیچتی و بشقاب های ایتالیایی غذاهای خاص خود ونیز هستند که پیشنهاد می شود بچشید. برای آشنایی بیشتر با غذاهای این شهر به بخش رستوران های ونیز مراجعه نمایید.