شانگهای

شانگهای، افق آسمانش ابرها را شانه می کند

نمای شهر شانگهای

نام شانگهای به تنهایی، تاریخ،اسرار،زیبایی،جادو ، و شکوه را القا میکند. شانگهای شهر خلاقی است که پر از گالری های هنر چینی معاصر و تفریحات شگفت انگیز شبانه است.نمایش آکروبات ها در سالنهای اپرا و بارها و کلاب های شبانه از باید های سفر به شانگهای است. این شهر میزبان دومین برج بلند جهان و همچنین برجهای غول اساسی در حال ساخت دیگر هم می باشد.در قسمت تورهای شانگهای میتوانید بهترین گزینه را برای سفر برکزینید.

دیدنی های شانگهای

باغ یو

زیر این پوسته ی مدرن شهر ، شما می توانید گنجینه های معماری چینی که بین دهه های 20و30 در جهان پیشتاز ه بوده سبک تزیینی آرت دکو را همچنان در خود نگه داشته است. از معابد بودایی تا زیارتگاههای یهودی و کنسیه ها تا خانه های سنتی همگی نشان از خاص بودن ساختمان های شانگهای دارد.هانگجوی شهری توریستی بسیار معرف در اطراف شانگهای است که مزارع چای و معماری به سبک پاگودای زیبایی دارد. تور های گشت شهری ،موزه های شانگهای ، دریایی،پاگونادا و هنرهای معاصرشانگهای شدیدا پیشنهاد می شود. در قسمت گالری شانگهای به صورت مجازی از شهر دیدن کنید

رستوران های شانگهای

پیراشکی چینی

امروزه رستوران های شانگهای، با غذا های جذاب و به روز از شما پذیرایی می کنند. غذا، بخش بسیار مهمی از زندگی اجتماعی چینی هاست. این غذاست که دو ستان و فامیل را دور هم جمع میکند تا با هم وعده ای میل کنند و مناسبتی را جشن بگیرن یا در مورد مسائل کاری صحبت کنند.به طور کل غذا خوردن در شانگهای از تجربه های خوب شما خواهد بود.در بخش رستوران های شانگهای از انواع بشقاب های چینی دیدن فرمائید.

تورهای شانگهای

دیزنی لند شانگهای

تور ها به صورت 7روزه تکی شانگهای یا ترکیبی با پکن و گوانگچو و ماکائو و یا تور نمایشگاهی ارائه می شود. بهترین زمان مسافرت به این شهر فصل بهار و پاییز است . در بخش تورهای شانگهای می توانید انتخاب دقیق از شرایط دریافت کنیم.

هتل های شانگهای

Ritz Carlton-Shanghai

هتل های شانگهای در مرکز شهر، North bund و ژوانگ پارک و هتل های کنار آب و... هستند که در مناطق مختلف با کیفیت های گوناگون وا قع شده اند که برای انتخاب درست و مناسب پیشنهاد می کنیم به هتل های شانگهای مراجعه نمایید.

مراکز خرید شانگهای

شهر شانگهاي به بهشت خريد يا پاريس شرق معروف است. بنابراين اگر شما به چين سفر مي كنيد بازديد و خريد از اين شهر را از دست ندهيد. زيرا خريد بخشي خاطره انگيز از جاذبه هاي اين شهر است. مراكز خريد شانگهاي به طور مشخص به چهار ناحيه يا خيابان تقسيم مي شوند.

1-خيابان نانجينگ رود 2- نانجينگ رود شرقي 3- نانجينگ رود غربي 4- مراكز و خيابان هاي متفرقه خيابان نانجينگ رود Nanjing Road ازجمله مراكز درجه يك خريد در شانگهاي و چين است.

اين شهر داراي مجموعه اي گسترده و متنوع از مغازه ها و فروشگاه ها از ساليان بسيار دورتا به امروز مي باشد. از ديگر خيابان هاي معروف شانگهاي مي توان به خيابان Huaihai اشاره كرد كه كمتر از خيابان نانجينگ معروف نيست وبه ظرافت و ريزه كاري معروف است. در این خیابان شعبه هایی از مارك هاي بين المللي وجود دارد. در اين خيابان از ديدن مراكز خريدParkson و مركز خريد و مد Maison غافل نشويد كه اعتبار اين خيابان به مراكز ياد شده است. همچنين براي خريد لباس هاي ارزان قيمت بهمراكز زير حتما سري بزنيد: فروشگاه هاي خيابان Hong Kong، مركز خريد Dimei و Xiang Yang Road خيابان North Sichuanمركزي است كه كالاهاي ارزان قيمت را به شما ارائه مي كند و اولين انتخاب مردم شانگهاي است.

فرودگاه شانگهای

فرودگاه اصلی شانگهای در منطقه پودونگ واقع است که با یک مونوریل خارج شهری به شهر شانگهای وصل میشود.

حمل و نقل عمومی شانگهای


وسايل نقليه عمومي در شانگهاي ارزان مي باشد. شانگهاي همچنين داراي مترو نيز مي باشد اما آمادگي براي يك هيجان در ترافيك شهر را داشتهباشيد. بنظر مي رسد كه هيچ كس تره براي قوانين خرد نمي كند. هر كس كار خودش را مي كند از عابر پياده تا راننده اتوبوس. ممكن است در وهلهاول وحشت كنيد ولي بتدريج عادت كرده و حتي شايد لذت هم ببريد! متروهاي شانگهاي هم طبيعتا بسيار شلوغ مي باشد. پس منتظر واگن خالي و ياخلوت نشويد و اولين قطار را سوار شويد!