رم

رم، قلب تاریخ و هنر


ترکیبی از مناظر فراموش نشدنی،هنر الهام بخش،و خیابان های پر هیاهو و یکی از زیبا ترین پایتخت های جهان به شمار می آید.سفر به رم عبارت است از،غوطه ور شدن در هنر و فرهنگ و سبک زندگی شاد ایتالیایی، یعنی قدم زدن در کوچه پس کوچه های قدیمی و دیوارهای پر از نقش و نگار وهنری ، بوی قهوه از کافه های دنج . مردم رم، بسیار شوخ طبع هستند و راجع همه چیز نظر می دهند.کمتر شهری می تواند با شکوه و ارزش رم ، رقابت کند. برای انتخاب بهترین گزینه ی سفر به بخش تور های رم مراجعه نمائید.

هتل های رم


هتل های لوکس پنج ستاره بیشتر در منطقه ی پیازا مشرف به رود تریبر، واقع شدند. اگر به دنبال هتلهای اقتصادی تر میگردید در مرکز شهر گزینه های خوبی پیدا می کنید. بیشترین اماکن تاریخی در منطقه ی کلوناcolona واقع شده اند که هتل های فراوانی هم دارد.برای اطلاع دقیق از محل هتل ها به بخش هتل های رم رجوع فرمائید.

تورهای رم


تور رم به صورت ترکیبی با شهر های ونیز، فلورانس ، بلنیا، میلان، و یا تکی ارائه می شود همچنین در پکیج های تور اروپا، رم یکی از شهرهای تور می باشد. برای اطلاع کامل از شرایط تور ها ، به بخش تورهای رم مراجعه نمایید.

دیدنی های رم


مجسمه های تاریخی،موزائیک های بیزانتین، فرسک(نئعی نقاشی دیواری) دوره ی رنسانس ،نور چشمی های رم هستند که باید در اولویت های سفرتان باشند.کلیسا های پر زرق و برق ،سر در های دوره باروک در کنار میدان های قرون وسطا هر کدام، برگی است از تاریخ حیرت انگیز ایتالیا.همچنان که در شهر قدم میزنید هیچ نیاز نیست به دنبال اثر خاصی بگردید ، شاهکار های هنری خودشان یکی پس از دیگری به استقبال شما می آیند. میدان کلسئوم ،برج پیزا،معبد پانتئون، موزه واتیکان، فواره های تروی و ... برای همیشه در ذهن شما باقی می مانند. رم به عنوان مهد هنر اروپا ،پر از موزه ها و گالری های هنری است که اگر زمان داشتید حتما به آنها سر بزنید. برای آشنایی بیشتر به بخش دیدنی های رم مراجعه نمایید.

رستوران های رم


پاستا ،غذای سنتی ایتالیا

غذا خوردن، یکی از لذت های بزرگ و جدی ایتالیایی هاست.جایی که محلی ها بیشتر میروند تا بهترین و نازکترین پیتزا ها را میل کنند، همان رستوران های دم دستی هستند که غذاهای بسیار خوشمزه و اصیلی سرو می کنند. در بخش رستوران های رم منوی مجازی رستوران ها را مشاهده نمایید