جلفا

سفر به جلفا

جلفا شهری آرمیده در کنار رود ارس است که آرامش عجیبی در آن حکمفرماست. این شهر به عنوان مرکز منطقه آزاد تجاری ارس، پیشینه ای صدساله در زمینه تجاری و صنعتی دارد و در شمال کوه کیامگی داغ و در حاشیه جنوبی رود ارس قرار گرفته است. و جاذبه های تاریخی و اماکن مذهبی و جنگلی- توریستی آن گردشگران زیادی را جذب میکند. علاوه بر اینها مراکز خرید و فروشگاه های بزرگی در این شهر وجود دارد که جنس های خوبی ارائه میدهند.با سفر به جلفا تجربه های جدید از سفر کسب کنید.

هتل های جلفا

مراکز اقامتی و هتل های بسیاری در جلفا در حال ساخت هستند و در حال حاضر نیز هتل هایی برای اقامت در این شهر پرتردد وجود دارد، هرچند که تعدادشان زیاد نیست و کیفیتشان در حد متوسط است. هتل های جلفا را قبل از سفر مقایسه و بعد انتخاب کنید.

دیدنی های جلفا

جلفا جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیاری را در خود جای داده است. همچنین مراکز تفریحی و اقامتی بسیاری در حال ساخته شدن هستند. کلیسای سنت استپانوس که یکی از قدیمی ترین و به نام ترین کلیساهای جهان است در کنار آبشار آسیاب خرابه که در دل طبیعت جلفا زیبایی خاصی به منطقه بخشیده تنها گوشه ای از دیدنی های بی نظیر این شهر زیبا هستند. با دیدنی های جلفا بیشتر آشنا شوید.

غذا و رستوران در جلفا

هم رستوران و هم فست فودهایی در جلفا وجود دارد که با هزینه های متفاوت میتوانید غذای دلخواهتان را نوش جان کنید.بیشتر مراکز خرید هم رستوران دارند که بعد از خرید و گشت و گذار میتوانید از غذای آنها نوش جان کنید. رستوران های جلفا...