تنکابن

سفر به تنکابن


طبیعت زیبای جنگل دوهزار

تنکابن یکی از شهرهای سرسبز مازندران است که چشم انداز زیبای دریا و جنگل را میتوانید همزمان در آن ببینید. جنگل های پوشیده از درختان سربه فلک کشیده که حس ماجراجویی و هیجان را برمی انگیزانند و دریا که با نسیم دلنوازش حس آرامش میدهد، تنکابن را به مکانی عالی برای گذراندن وقت و استراحت کردن تبدیل کرده است.

هتل های تنکابن


محوطه سرسبز هتل چالدره

برای ماندن در تنکابن هم هتل جنگلی و هم هتل های نزدیک دریا را میتوانید انتخاب کنید اگرچه تعداد این هتل ها زیاد نیس و بهتر است که اگر در ایام تعطیل و شلوغ قصد مسافرت دارید قبل از سفر هتلتان را رزرو کنید.

دیدنی های تنکابن


تنکابن به خاطر داشتن طبیعت زیبا همیشه مورد استقبال مسافران بوده است. جنگل های دو هزار و سه هزار از جذابترین دیدنی های تنکابن است که زیبایی های بسیاری را در خود جای داده است. دشت دریاسر یکی از زیباترین مناطق استان مازندران است که در جنگل دوهزار قرار دارد که نباید چشم انداز زیبای این منطقه زیبا را از دست داد.

غذا و رستوران های تنکابن


پخت غذاهای محلی سایر شهرهای مازندران در تنکابن نیز رایج است و هم غذاهای دریایی و هم غذاهایی که با سبزیجات تازه تهیه میشوند توسط اهالی تنکابن پخته میشوند.شیر تره، مرغ شکم پر، ماهی شکم پر، بادمجان کباب و ... از غذاهای محلی تنکابن هستند که برخی از آنها را میتوانید در رستوران های تنکابن نوش جان کنید.