ایروان

ایروان، بسترکوه و کلیسا

تمام تصورات خود را از ایروان کنار بگذارید چرا این شهر شما را شگفت زده خواهد کرد.ایروان شهری پر از تناقض است. ماشین های سواری، شما را به رشته کوههای اطراف می برند و لاداس را به شما نشان می دهند .چای خانه های سنتی قدیمی در کنار بارهای شیک و امروزی به سبک اروپایی،از نمونه ی این تضاد ها در این شهر هستند.نوع لباس پوشیدن مردم ، از مد پرست ها گرفته تا پوشاک سبک روسی و یا لباس های خیلی عجیب ، متفاوت است. هزینه های زندگی در این شهر بالاست و حمل و نقل پر ازدحام و هوا آلوده است. در تابستام مردم بومی هر شب، در کافه های فضای بیرون میز میگیرند و یا در بلوار سر سبز دور هم جمع میشوند و به تماشای فواره های موزیکال میدان جمهوری می روند. در بخش تورهای ایروان شما را به سمت بهترین انتخاب راهنمایی خواهیم کرد.

هتل های ایروان


بیشتر هتل ها در مرکز شهر ایروان به سبب تمرکز امکانات در همان منطقه ، واقع شده اند و شامل کیفیت های گوناگون می باشند که در قسمت هتل های ایروان کامل توضیح داده شده است

تور های ایروان

تور های ایروان به صورت 3شب و 4 شب، ارائه می شود و بهترین زمان سفر به ایروان فصل بهار است. در بخش تورهای ایروان شما را به سمت بهترین انتخاب راهنمایی خواهیم کرد.

دیدنی های ایروان


برای شروع ، خوب است گشتی در بازار های شهر بزنید و با فضای شهر اخت بگیرید و بعد به موزه ی اربانی Erebuni بروید و با تاریخ کشور آشنا شوید .به دیدن بزرگترین گنبد ارمنستان در شهر Aruch بروید و نیز از سرسبزی های اطراف لذت ببرید.آرامش صومعه ی مارماشن و تجربه وقت گذرانی در دره گلها ،اوقات لذتبخشی از سفر به ایروان است.به طور کل، آثار کمی از باستان در ایروان باقی مانده است و بیشتر ساختمان ها از دوره شوروی سابق باقی مانده است . خوشبختانه ساختمان های سرد و بی روح با پارکها باغ های سرسبز و زیبا تلطیف شده اند. مناطق خارج از مرکز شهر جذابیت کمتری دارند و بیشتر شامل کارخانه های متروکه زمان شوروی و بلوکه ای کهنه است.در بخش دیدنی های ایروان با جاذبه ها بیشتر آشنا شوید

رستورانهای ایروان


رستوران های ایروان ، غذا های بین المللی ،خاورمیانه ای ،گیاهی،ارمنی، ازبکی و لبنانی سرو میکنند که در بخش رستوران های ایروان بیشتر نمایش داده شده اند.