آلماتی

آلماتی، درخشش بناهای تاریخی


منظره ی پر درخت سرسبز با پس زمینه ی کوه های پوشیده از برف به رنگ سفید، نمای کلی شهر در یک جمله است. مناطق مرفه نشین در حومه ی شهر ، ماشین های شاسی بلند تردد کرده ، مراکز خرید پر زرق و برق، رستوران های گران قیمت ، کافه های سبک غربی و پیست اسکی ، فضای زندگی پر از آسایش آنها را به تصویر می کشد. اما بقیه مردم از قشر معمولی هر روز با اتوبوس های شلوغ رفت و آمد می کنند. زیباترین پارکها ، کافه و رستوران ها و پیست های اسکی ، موزه ها و... در این شهر بر پا شده اند برای اطلاع کامل از تورها به بخش تور های آلماتی مراجعه فرمائید.

هتل های آلماتی


به این دلیل که بیشتر اماکن تفریحی و توریستی در مرکز شهر وقع شده اند همه هتل های آلماتی در مرکز شهر قرار گرفته اند که از نظر رفت و آمد هزینه های شما را به حداقل می رساند.در بخش هتل های آلماتی شما میتوانید هتل مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

تورهای آلماتی


آلماتی ، در تمام فصول سال آغوش گرمش را به روی مسافران می گشاید و مقدم توریست ها را گرامی می دارد.تورهای آلماتی به صورت تکی و یا ترکیبی با آستانا ،دیگر شهر قزاقستان، ارائه می شود و شما می توانید اطلاعات دقیق آن را ار بخش تور های آلماتی بیابید.

دیدنی های آلماتی


مرکز شهر آلماتی از بازار سبز در شمال تا آلانی ریپابلیکا کشیده شده است که در آلانی ریپابلیکا شما می توانید از مناظر رشته کوه های سفید پوش اطراف را به طور 360 درجه تماشا کنید. برای آشنایی با هتر قزاقی به موزه موسیقی قزاقستان در آلماتی بروید و با سازها و موسیقی سنتی آن آشنا شویدو یا اینکه سری به موزه ی مرکزی و هنرهای قزاقستان بروید.هنگامی که به آلماتی سفر می کنید ،فراموش نکنید که این شهر پارکهای سرسبز و پر از گل و گیاهش بشیار معر.ف است پس مطمئن شوید که بازدید از پارک گورکی و پارک پانفیلوو را از دست نمی دهید. همچنین برای آشنایی بیشتر یا فضا به بخش دیدنی های آلماتی مراجعه نمائید.

رستوران های آلماتی

در آلماتی انواع رستوران های بین المللی،فرانسوی،ازبکی،چینی و اروپایی پیدا میشود. که در مرکز شهر بیشتر از دیگر جاها در دسترس اند.کازی،کارتا و کورداک از غذاهای سنتی قزاقستان هستند برای مشاهده انواع بشقاب ها یه بخش رستوران های آلماتی مراجعه کنید.