آستانا

آستانا، سفر به آینده


افقی که پر از ساختمان های مشهور و بین المللی در سبم های غربی،آسیایی و شوروی است. پایتخت جدید قزاقستان ، معماران زبردست جهانی را دعوت کرده تا شاهکارهای بینظیر خود را درد آن برپا کنند. آسمان آستانا همچون شیشه ای درخشان با برجهای مواج طلایی است که چشم را می نوازد.برای سفر به این شهر رویایی به بخش تور های آستانا سر بزنید.

هتل های آستانا

آستانا دارای هتل های زنجیره ای بسیار با کیفیت و همچنین هتل های اقتصادی و 3 ستاره است که در مناطق ساریارکا،و راه آهن آستانا بیشترین تعداد هتل واقع شده اند. برای اطلاع از انواع هتل ها به بخش هتل های آستانا مراجعه فرمائید .

تورهای آستانا

تورهای آستانا به صورت تکی و ترکیبی با آلماتی ارائه می شود. برای سفر به این شهر رویایی به بخش تور های آستانا سربزنید. بهترین زمان سفر به آستانا فصل بهار می باشد.

دیدنی های آستانا

همانطور که گفتیم این شهر پر است از شاهکارهای معماری سورئال و خاص. برج بیترک که به عنوان نماد آستانا معرفی می شود و نورپردازی آن در شب و رقص فواره ها ،خاطره ای به یاد ماندنی در ذهنتان ثبت می کند. بنای خان شتیر که با الهام از زندگی چادر نشینی قزاق ها ساخته شده و داخل آن مجموعه تفریحی بی نظیر برپا شده است.بنای هرم صلح اثر معمار مشهور نورمن فاستر، همه را باید از نزدیک ببینید و تا می توانید از آن عکس بگرید.برای اینکه قدری از آینده فاصله بگیرید و دلتان بخواهد از تاریخ آستانا بدانید به تماشای مسجد بی نظیر حضرت سلطان بروید و آرامش را بنای سفید رنگ آن بگیرید.یا به تماشای قصر با شکوه رئیس جمهوری بروید و از نورپردازی منحصر به فرد آن در شب عکاسی کنسد. همچنین برای جزئیات بیشتر به بخش دیدنی های آستانا مراجعه فرمائید.

رستوران های آستانا

در آستانا انواع رستوران های بین المللی،فرانسوی،ازبکی،چینی و اروپایی پیدا می شود.کازی،کارتا و کورداک از غذاهای سنتی قزاقستان هستند برای مشاهده انواع بشقاب ها یه بخش رستوران های آستانا مراجعه کنید.