مجتمع آب درمانی سبلان

آدرس:
سرعین، خیابان دانش
تلفن:
0452-32223263
طریقه رفتن:
خودروی شخصی ، تاکسی
زمان:
شبانه روزی
مجتمع آب درمانی سبلان

محل استقرار

مجتمع آبدرمانی سبلان در شهر سرعین است.

ویژگی های مجتمع

می توان گفت که این مجتمع از بهترین و کم نظیرترین مجتمع های آبدرمانی در خاورمیانه و آسیا است که هرسال در فصل تابستان توجه گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است. زیربنای آن 7200 متر مربع است و شامل 2 طبقه است که در سال 1375 افتتاح شده است. همچنین از ویژگی های برجسته این مجتمع وجود پارکینگ هایی در شمال و جنوب این بنا ، احداث فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی و وجود پارک و فضای سبز زیبا می باشد.

امکانات مجتمع

دارای دو سالن مجزا برای بانوان و آقایان می باشد ، و ظرفیت آن حدود 600 نفردر هر سانس می باشد که 400 نفر برای آقایان و 200 نفر برای بانوان می باشد . از جمله امکانات این مجتمع می توان به این موارد اشاره کرد : 3 استخر سرپوشیده ، حوضچه های تحت فشار، سالن پزشکی و امکانات ماساژدرمانی، دستگاه های فیزیوتراپی، وان های انفرادی، سونای خشک وبخار ،نماز خانه و سرویس بهداشتی.

جاذبه های گردشگری مجاور این مکان

چشمه های آب گرم سرعین و مجتمع آب درمانی گاومیش گلی در فاصله کمتر از 1 کیلومتری ، تپه آناهیتا یا سرعین در فاصله 1 کیلومتری ، مجتمع آبدرمانی ایرانیان در فاصله 2 کیلومتری ، روستای کنزق در فاصله 3 کیلومتری و روستای ویند کلخوران در فاصله 5 کیلومتری این مجمع قرار گرفته اند.

/ ایران / اردبیل / سرعین / جاذبه های سرعین / مجتمع آب درمانی سبلان